Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • drzounem je nějaký Topolánek. Jestli je to ten vyhlášený špinavec co byl kdysi premiérem - tak to už je fakt moc. Největší z hnojů vyprodukovaných z ODS se dere ke žlabu? To bude ostuda! To budou kšandy!
  • Nikdo už nechce havloida, který smrdí chcánkama, ve světě dělal jenom ostudu!
  • Já jsem volit nebyl a nepůjdu volit ani prezidenta. Když kandidoval kníže Schwarzenberg tak kameraman když ho natáčel, tak za ním bylo namalováno na zdi prase a vůbec mu to nevadilo a to ani redaktorce co s ním dělala rozhovor.
    Mam pochybnosti o profesionálním chování lidí co v médiích pracují. U mne jsou to amatéři, chudáci ducha falešného co chtějí i záměrně ublížit.
    Proto přeji všem hodně štěstí, ale ovlivnění médií do politiky a na post nejvyšší je trestu hodné a ubohé. Co já budu žít nikdy již k volbám nepůjdu. U mne demokracie není to co by mělo být prioritou tohoto světa, protože lidé se chovají jako prasata.
    • Nebudu tě přemlouvat. Ale i když k volbám půjdeš, tak volíš. Vyjadřuješ předem svůj souhlas s tím, co zvolí jiní, niž bys věděl co to bude. Tím se řadíš mezi nesvéprávné jedince.

      Já volím vždy a neptám se koho volit, ale koho NEVOLIT. Z těch nabízených možností si vyberu vždy to nejmenší zlo, z mého pohledu samozřejmě.

      Nechci hodnotit média, jsou tam lidé méně kvalitní, ale i velice dobří. Poslechnu si různé názory a utvořím si pak vlastní názor. A neskočím na nějaké laciné kecy nebo dokonce cílené lži.

      Ta předposlední a poslední věta dokazuje, že jsi zjevně ne-občan a měl bys být zbaven svéprávnosti. Takovíto lidé jsou příčinou, že máme takové volené představitele, kteří nás táhnou do pekel.
      • Volím Zemana a tak to je.
        • Pokud chceš, aby symbolem naší země vůči světu byl bezcharakterní ješitný psychopat, křivák, lhář, sprosťák a jestli chceš, aby se takhle díval svět i na tebe, je to tvá svobodná volba.
          • Tak hlavně když to nebude někdo jako ty člověk plný hořkosti a nedemokratických principů
  • Jde....a odejde jak spraskany pes. Dnes u Moravce ta jeho předvolební agitka byla Trapná.
    • Sledoval jsem ten Moravcův pořad. Nejen obsahem velmi zajímavé, ale ale na vysoké morální úrovni.
      Když to porovnám s těmi kecy a chováním Miloshe Bubble Bum... A ty jeho ubohé agitky, ty mohou zaujmout jedině stejný póvl ze IV. cenové.
      • Utři si nudličky nahoře i dole ty amatére.
      • No ty Zemana neposloucháš protože jsi neslyšel tohle:

        https://www.youtube.com/watch?v=10XlA-jp89U&t=7s
        • No, já jsem zase slyšel tohle:

          http://magazin.aktualne.cz/video/bablbam-a-budbox-svet-se-bavi-zemanovou-anglictinou/r~d48e9fd0a56011e3a9f3002590604f2e/?utm_source=atlasHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_term=position-6

          Nebo

          https://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_3922614143&feature=iv&src_vid=XNLzlUXdwKA&v=MGkInuyuFbA

          a mnohé jiné.
  • Do volby jde i Topolánek.U mne má rozhodně jedničku tedy prostředníček na ruce.:D
  • Drahoš je ten nejméně špatný, ale stačí to?
    • S tím naprosto souhlasím.
      Stačit to samozřejmě musí. Vždy je třeba vycházet z nabídky a vybrat to nejmenší zlo.
      • Ano Zeman
        • Když chceš, aby na tebe svět hleděl jako na sprostého vulgárního opilce, lháře, křiváka, tak si zvol takový "symbol".
  • Drahoš není můj kandidát.
  • Spejbl už má také 150 000 podpisů.Hurvínek už se těší na Hrad,sancta simplicitas,to je ale prezidentská sestava,jeden větší darebák než druhý.Některé z nich jsem nikdy nikde ani nezaznamenal.Úřad prezidenta je u nás už přežitý,myslím si že pokud chce někdo něco dělat pro občany této země nemusí se tlačit na Hrad,vidím tuto touhu spíše jen jako osobní ambice.
  • Už pro to, že je proti jiným "vystrkován" v tisku kde to jde je prostě NEVOLITELNÝ. A měl by dopadnout stejně jako kdysi "kníže" Doufám, že si to národ uvědomí....
  • Kalouska můžou mít rádi jenom hlupáci, kteří si nevidí ani na špičku nosu.Je to nejvíce nenáviděný politik v této zemi, který je schopen kvůli korytu udělat cokoliv, stačí vzpomenout jeho kolaboraci v rámci národní fronty za minulého režimu, nebo jeho snaha vládnout s komunisty, za což byl Lidovci vyhozen, má za sebou nespočet finančních machinací a pokud by tady fungoval právní stát, tak už dávno sedí na Mírově. Proto ho mají rádi a volí ho bezskrupolozní hlupáci a šejdíři. Dobrá zpráva je, že se mu to už

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit