Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Obcan.Havel
    Horáček je prachsprostý hovado:
    https://aeronet.cz/news/skandal-jen-nekolik-hodin-pred-zacatkem-prezidentske-volby-michal-horacek-siri-po-internetu-zfalsovane-video-jeho-neexistujiciho-tv-duelu-s-milosem-zemanem-rozhovor-je-cgi-videomontazi/
    • ten sovětský aeronet může sledovat jen úplně vymaštěný trotl, blahopřeji bezmozku *15*
      • to jste všichni vy havloidi, přes svou zaslepenost, nevidíte fakta, Horáček se tím sám chlubí na svém kanále, je to zrůda která lže,šidí, hraje falešnýma kartama
        https://www.facebook.com/mhmamenavic/videos/1764471083585028/
        • Horáček je u mne vexslák,pak načerno za socializmu sázkař zbídačující tipující.Proto se v privatizaci chopil příležitosti a zmocnill sázkových kanceláří.Získané stamiliony se mu v drobných podařilo někdy přeměnit v milodary.Proto ho běžní milují v nevědomosti a asi ho budou volit.Já toho podvodníka ne.
  • copak toto je nějaká žena? Stará vypelíchaná vydra se pokusila o exibici.Tady ji čeká trapné podání vysvětlení. Takové staré vydře měli rovnou nasadit obojek a doprovodit to do kafilerie. Takovou stařenu bude třeba živit, někde v teple udržovat aby si nestěžovala a případně nenatáhla ráfy zimou. Takové prase mluvící v azbuce měli už tehdy dávno utratit.Jak potkana.
    • Je to žena se svým názorem.Odlišným od našeho.Proto nás neměla,natož našeho prezidenta,ohrozit.Snad pochopila,že pro věc je třeba odhalit prsa na Ukrajině.
    • měli být dávno v rezervaci. Toulá se to tady po kraji.Dělá to jen potíže. Viz tady tato špína.
  • Ta paní měla pravdu!!!
    • komu ta může imponovat ? Která dobrá duše ji asi platí cestováni po Evropě a diety za politické provokace ? Třeba ale díky ní získá Zeman více hlasů...
  • Nedůstojné.
    • No co aspoň měla odvahu holka ukrajinská či z Ruska ,je fakt že to je za hranu ale i tak to o něčem svědčí.
  • Novináři co tam byli jedou v tom také,tzn.kam až kleslo vaše řemeslo!!!!
    Jste skur....ý hyeny! Ubozí kolaboranti!!!
    Chce se mi blít,ale když už,tak už.....rád bych potkal Kalouska a rozbil mu prolhanou držku,kdyz už můžeme,takto se chovat k prezidentovi!
  • Už se těším na komentář halónovináře Jirky.
  • Pry to byl Kalousek, cetl jsem v diskuzi.
    • Kalousek má tedy , na chlapa, pěkný dudy. *1*
      • Jelikož jsi bukvice,potom châpu že tyto vemínka jsou pro tebe "pěkný kozy"
        Ubožáku.
  • Velmi krásná momentka. Emanova stará, tlamu dokořán jako když ropucha číhá na mouchu, a ten kořala výraz typu" fuj ženská" a přitom ho objímá nějaký skřet z ochranky. Kdyby ho ženská chtěla bodnout , byla by mu celá , slavná ochranka na houby.
    • zdar , souhlasím s Tebou,

      ochranka na houno, pokud se podíváš na videa, holka měla dost prostoru a času prezidenta sejmout. Naprosto neprofesionální nezásh ochranky, mají postřeh jako 70ti letá babka, možná si spolu všichni drbli do řepy becherovku pak chápu rychlost zásahu.
      Samozřejmě neschvluji tuto komedii je to nedůstojné, nechme HO on se umlátí holemi sám nebo ho ještě jednou složí jeho ochranka a bude KO. *4* *4* *4* *4* *4* *4*
      • Jó chlapče,podle mne měla už být po smrti.Ale nejsem člen ochranky.
        • To je dobře. Nestačí jen konat pudově a rychle, ale i vyhodnotit velikost hrozícího nebezpečí. Vy byste zřejmě odstřelil i mámu s kočárkem, kdyby nečekaně odněkud vyjukla, a to se učí rozeznat i obyčejní poldové. Buď jen hloupě kecáte, nebo jste potenciálně nebezpečný společnosti.
    • Ukolem ochranky je podpírat ho a sbírat ztracené boty.
      • A hledat popelníčky a odhánět pejsky ze schodů popř. uklízet šavle od korunovačních klenotů *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit