Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Áno klaním se velkomožnému pánu Bábišovi za jeho velkorysost stopadesát korun přidá staříkovi a vládním čur....deset tisíc mor na vás *12* *16*
  • Dobytek Kalousek s Nečasem zvedli DPH a socani dají důchdcům almužnu. Hlavně, že politruci mají své a ještě kradou s v i n ě.
  • To se tedy rozšoupnou při těch raketově se zvyšujících cenách všeho. Závidím jim. .
  • To navýšení bude až za rok. Do té doby opět všechno zdraží, takže důchodci budou na tom stejně jako letos.
    • PEPPONE,to nemuze byt pravda ,ze veris na POHADKY,nemohou prece rozmazlovat
      DUCHODCE,kdyz politici STRADAJI a nevedi CHUDACI z ceho uzivi RODINY .Vis , jak je
      tezke z jejich GAZI vyzit?!Nosaty DRABEK se nechal slyset ,ze USETRLI 10 miliard,ale proc mame vice dluhu nez pred SETRENIM?????Ja to vubec NECHAPU.Usetrili a presto mame dluhu jako KVITI. *7*
  • Sliby, chyby.Slibovali letos mimořádně a na konec dají podělaných 205,- Kčs
    • Znovu se tě sviňáku ptám, za čí prachy jsi vystudoval a kdy a kde hnoji!
    • Dnes vyšla zpráva,že se přidá soudcům a záhy se přifaří i poslanci že by si též přidali,taky to bude 205,-Kč???
      • Karel ,mas halucinace?U soudcu a politiku pujde radove o 10TISICE.Prece bys je neurazel
        s 200 kc.
    • Ty drž hubu prase!!! S tvými výlevy tady by jsi měl dostat po držce a né důchod sviňáku.
  • "Závratných" 205 kaček? Tak z toho mne opravdu berou závratě, minule těch 46 kaček se mnou také málem třísklo a teď prý už 205...co já s těma prachama budu jenom dělat? *1* *1* *1*
    • Střelče, neboj se o své zdraví, 205,- korun to bude průměrně, já jsem posledně dostal 50,- Kč, tak možná dostanu 100,- , kolik dostaneš ty, si určitě dokážeš spočítat a na infarkt to určitě nebude, i když možná ano, pokud opravdu počítáš se 205,- korunami.
      • V rámci zásluhovosti dostanou ti nejpotřebnější nejvíce 99,99 Kč.Mimochodem já dostal 37,--Kč. Nejvíce je třeba těm co nejvíce nakradli a pak ostatnímu plebsu co zbyde.
  • no to se zase plácli přes kapsu to bude radosti kam to dřív dát jestli sem nebo tam to jsem z toho jelen.
    • To se povedlo! Stovku sem a druhou tam a bude po ftákách. *1* *1* *1*
  • z těch peněz se leckterému důchodci zatočí hlava. Ale ještě bude víc šokován zvyšováním cen.
  • Každopádně přidávat a každej rok ale NE PROCENTUÁLNĚ, nýbrž PEVNOU ČÁSTKU. Neboť ti co berou přes 20 000 to vpodstatě nepotřebují a těm s 5 tisíci je každá koruna dobrá.......
  • Duchodcum se nikdy nic nepridalo,nebot se o moc vic zdrazilo,nez co dostali....Pani jsou opatrni,aby lidem doprali poradne penize,ty maji hl.pro sebe a bez caviku si hned pridaji a o tisice,i s odmenami navic.Melo by se to prohodit a lidem dat tisice,co jim dluzi..,kdyz prosustrovali spatnou praci celou zem a lide diky nim jsou v bide a zivori,za jejich spatnou praci...Pani by si meli ozkouset zit za plat delnika a maknout si 12 hod.,pochybuji,ze nekdy delali...,bylo by zajimave,co vydrzi...Treba by slusneji jednali s lidmi,nei jak z otroky a poznali by,co je delat,ne jen diktovat....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit