Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je humbuku a keců. Jak se pomůže nejpotřebnějším. Ale když si projdete kalkulačku přidávání, tak opět klasika. Tem co mají málo přibudou stokoruny a těm co mají hodně tisícovky. Tak jaké žvásty.

  • Pan Josef Novák, protože je charakter, přidané prostředky ke svému starobnímu důchodu věnuje na protibabišovský otevřený finanční fond. Nebo na jinou dobročinnosu aktivitu.

    Nebo si raději zláme obě ruce, než by si ty koruny vzal.

    Hlavně ať to nehází sobě. Kdo by mě tady bavil.

    Tomu říkám postoj!

  • Bureši - ty komoušSTB-cká megazlodějská trubko, ty jsi opravdu gauner par-exelancs.

    Tak ty si myslíš že ti tyto populistické "činy" přinesou větší příliv hlasů v blízkých volbách?  No nejspíš Áááááno - viď čoboláku jinak by jsi to nedělal.

    I když jsem též starobní důchodce, radši si zlámu obě ruce než by to "hodil" takové smečce jako je ten tvůj ansábl - hnůj-fuj. Neznám ve svém okolí nikoho, kdo by byl ochoten se něčím takovým jako jsou tvé šmejdské manévry zabývat.

    • "gauner par-exelancs." - Týý joo, to znám! To je Gustavillo! (A tak, aby zbytečně nezvyšoval
      vnitřní energii vesmíru, je starobní důchodce.)


  • Opět výsměch  - důchocům pár korun a sobě si naši "zákonodárci" přidají 20% stávajícího platu, což je cca 25000,- ...

  • mellys
    já mám 3022kč, kdo má mín ???
    • Za 35 let poctivé práce?!! Nedělejte si legraci....

      Takový důchod mají jedinci, které celý produktivní život živil a ubytovával stát v různých zařízeních. Potom ano.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit