Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V průměru o 114,-Kč - pane jo!!!
    A o kolik si zvednou platy naši "zákonodárci" ?!

    Hlavně že bude 1,5 miliardy, a to minimálně , na migranty, kteří u nás nechtějí zůstat...
  • Za chvilku bude našinec chodit žebrat před ubytovny s imigranty.
  • Zlatý komunisté

    Já to tu zkouším. Nevím, kdo a jak se zkazil můj nick, když jsem doposud používal Peppone. Vůbec to nejde opravit nebo vymazat.
  • Už jsem taky čtyři roky v důchodu a nemohu si stěžovat. Celý život jsem zvyklý šetřit a žít skromě, takže cca dvanáct tisíc mi bohatě stačí, bez problémů dávám čtyři tisíce měsíčne bokem. Pivo si kupuju v marketu, v hospodě je draho a nekouřím.
    • ono záleží,jak vysoký pobírate důchod,ale vezměme to principialně,kolik si přidají vládní činitelé,poslanci a soudci,určitě to 114 korun nebude.Tato vláda si prostě důchodců,kteří celý život dřeli na jejich prach absolutně nevaží.Proč nezarazí své zvyšování už tak přehnaných mezd a důchodcům nepřídají více.Ostudou je i Klokánek,proč dávat na nezaopatřené děti,když si můžeme příští rok opět navyšit platy.Stouto vládou jsme to opět vyhráli.
    • ani cigára?
  • Je krásné vidět, jak ve zlomku vteřiny mi naskočí 8 mínusových bodíků. Ty musíš být, troldo, zasloužilý člen, že si taková kouzla můžeš dovolit. Jistě z toho máš dobrý pocit, jak si to každému nandal.
    • takže 8 stačí?
      • To se ptáš ty mě? Já tady s body nečaruji, nejsem ani Rumburak, ani Harry Potter. Natož trollda. Konečně, je to i vidět, kdo je tady ten unterwasserman.
  • Přijeďte se podívat k nám do Ruska, jestli chcete vidět hlad a bídu. Vy se máte velice dobře a nevážíte si toho. Vaši důchodci jsou na tom mnohem mnohem líp, než naši "dobře" placení zaměstnanci!
    • to by museli chodit na stravu do poslaneckých kantyn aby ze svými důchody vyšli.
  • Odborník maKaK tady *11* svá moudra... *15* *15* *15*

    Douč se Tečko a pak napiš ju? *3*
  • Koho mi to laciné sebeklikání bodů připomíná? Kdo by to asi mohl být? Ne, kecám, vůbec mne to nepřekvapuje. Ty musíš mít od toho vysedávání u PC hemáky jak popelníky, až na zádech, trolle.
    • Prostoduchý multinick Tečka má o5 svůj výživný víkend a tak sedí u PC nonstop, odpovídá sám sobě, krade nicky a podvádí s hlasováním, zatímco se ostatní věnují rodinám a užívají si. On však nemá žádné přátele ani rodinu, kdo by s ním také vyddržel. Zapšklý dědek tak tráví veškerý svůj čas v zatuchlé karsonce u klávesnice. *15*
      • On ale popsal tebe Tečko.

        na tebe tu člověk narazí ráno v poledne i večer. Kradením nicku Pamela to nezamaskuješ.
        V jiném příspěvku vystupuješ jako Caligula se stejnou barvičkou.
        V jiném zase pod stejnou barvou se představuješ jako tiscali visitior

        Opravdu budeš osamocený dědek. Jinak by si tu nehnil nonstop pondělky až neděle.
  • U vás v ČR se máte všichni velice dobře. Nevěříte? Příjeďte se podívat k nám do Ruska. Velice rychle a rádi se budete vracet. Už aji ten Depardijé utíká.
  • Nějak tu stávkuje náš podnikatel a osobnost, Kak. Žádná moudrost. Asi je na nějaké grilovačce s úspěšnými.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit