Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dálnice a silnice je potřeba stavět. Rozhodně by se mělo sledovat, zda se s pozemky před výstavbou nekšeftuje. Náhrada za případné nutné vyvlastnění by měla být vyřízena tak, aby nezdržovala výstavbu .
  • Jako u nás, nenažrané banky, exekutoři vyvlastňují majetek, Stát odkupuje stavby za zlomek ceny a z lidí se stávají rukojmí bank hypotékami. Nebo jako co jste tím chtěli říct? Za komunistů, těch rudejch kreatur dostal každý z podolované oblasti dotovaný nový byt, nebo na důlní škody mohl postavit adekvátní domek. Tak se hoďte do klidu pravičácký prasata *16*
    • Komunisti se s nikým nebavili, prostě sebrali barák a lidi nastěhovali do panelové králíkárny. A také byly běžné případy, že v malém rodinném domku o třech místnostech a jedné podkrovní směl majitel s rodinou obývat dvě místnosti a do těch dalších dvou místnosti mu do každé nastěhovali po jednom nájemníkovi. Nájemné bylo pakatel vlastník se musel starat o údržbu domku. Tak se hoď do klidu soudruhu a nikomu nadávej do prasat. *16*
      • Jasně, máš pravdu, za chvíli si dáš spršku kryple zlodějskej *16*
      • Dnesni ERA,je byvaly GEMA.Je treba neco dodat? *3* *1*
        • Ty jsi ale prozíravý blb, kdyby mi nějaká modrá k u r v a jako kupříkladu ty nekradl nick, byl jsem gema dodnes ty zlodějská lůzo *16* *16* *16*
          • Gemo,jsi uplne mimo,jako vzdy...Je pravdou,ze jsem pravicove orientovany,jenze ODS je u me odnoz KSC(m),a rozhodne se nejedna o pravicovou stranu! *3*
            • To že mrdáš s vlastní matlou a kouříš fotra o tobě víme. *16*
            • A koho to zajímá imbecile!
        • Není třeba nic dodávat. Víme o koho se jedná.
          • Já na rozdíl od tebe používám teď jen jeden nick, ty vystupuješ za 8 kre*éne!!!
    • ... na jednu stranu bez komentáře, ale copa, copa, to bylo s Havránkovou a to nebylo málo *1* *1* *1* *1*
      • Kdo ví, jak to bylo. Pravdu se nedozvíme. To o tom dole jsem zažil na vlastní kůži. Žádné králíkárny, Pokud to šlo opravit tak to na své náklady opravili *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit