Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to je nedhera sledovat urovni nekterych diskusnich prispevku ! Pro narod blbounu, president blboun !
  • Výměnou nejbližších spolupracovníků jeho popularita 100% nestoupne ... :-)
  • Mediální obraz by si pan Zeman nejlépe vylepšil tím, pokud by okamžitě rezignoval na funkci prezidenta a uvolnil tak prostor nějakému slušnému člověku. Ho*vad se na Hradě už vystřídalo dost.
    • Plně souhlasím, jenom mě napadá jedna otázka, kde v naší zemi vzít vhodného kandidáta, mezi současnými politiky žádný není. Možná někoho z lidu, ale toho by tam současní zákonodárci nepustili. Tak si budeme muset počkat na novou revoluci.
  • Zeman si tu odezvu u národa zaslouží, je reakcí na všechno. A protože mu chybí sebekritika, bude raději dštít oheň a síru, než aby zmoudřel. On je totiž sebestředný a má o sobě velmi vysoké mínění. Neprávem.
  • Pana prezidenta Zemana si važím a jsem rád,že jsem jej volil,to,že klesají jeho preferenceš zavinil opět bulvar,který po sametové revoluci nedokáže nic jiného než špinit jak dobré politiky,tak umělce.Novináří ví prostě všechno,oni jsou s ním 24 hodin denně a ví kolik toho vypije,kdy byl namol opilý atd.Bartošovou také tento náš slavný bulvar pošpinil tak,že klesla na same dno.Denní tisk jsem přestal kupovat,protože takové lživé a pomlouvačné články se již nedaji číst.Divím se,že se konečně někdo do takových novinařů neobuje a nepodá na ně trestní oznámení.ti ubožáci by se nedoplatili.Je třeba s něma začít dělat konečně pořádky.
    • Slušný občane! Jsi poněkud mimo. Vyrostls v komunistickém systému, a neumíš hodnotit.
      Je chvályhodné, že si vážíš, toho, koho si vážíš! Je to Tvoje věc, ale nevnucuj nám svůj
      názor! Máš to v palici domy/iškované, ale to je jen Tvoje věc! Tvůj velký idol (v demisi)
      považuje všecky, kteří se mu neklanějí, za blbce, póvl a idioty. Vždyť s Klausem jsou jedné
      krve -transfuze byla provedena v Prognostickém ústavu ÚV KSČ.
    • Zeman udělal kromě geniálních rozhodnutí také dost vážné chyby. V předchozích příspěvcích jsem je už uvedl. Nyní bych jernom doplnil, že asi díky zranění se jakoby ztratil lidem z očí. Nemá to jednoduché. Nesmí se míchat do vyjednávání o vládě a tak obrazně "přepustil" titulní stránku" kecům a o sestavování vlády, do toho pozornost lidu se nasměrovala k Ukrajině a Zeman se do toho také nemíchá, tak najednou je jakoby zbytečný. Ale jeho čas ještě přijde, je to jen dočasný výpadek. To ale není na rezignaci, míchat se do aktuálních problémů vlády a Ukrajiny by mu ještě jeho image zhoršilo. Jeho úkol je stabilizovat ČR a tam jej čekají hádám velmi složité problémy k vyřešemí...
      • Zeman udělal jednu zásadní chybu - že se vrátil z Vysočiny.
    • bohužel se nikdo takový nenajde, lůza potřebuje nějakou tu "berličku" aby mohla ukázat na to že někdo je na tom hůř než oni. Nikoho? dobré zprávy o úspěchu druhých nezajímají to už řekl svého času dokonce i Radek John na otázku "svých " kolegů novinářů "Proč vysílají jen samá negativa?"
  • Kcharl je starý dědek a nemá intelekt, dokonce se tahá s courou!!!
    • Tecko,zase vedle misy,ted jde o jinou parketu,vime?
    • ... aby se tahal s tebou, póvle :)))
  • vážím si pana presidenta navzdory plačkám, kteří to neunesli
    • které neunesly jeho alkoholická extempore a další trapasy? To se ani nedivím, takovej náklad by neunes ani Bivoj.
      • Tak blbe nechlastej, už jsi teď dost blbý!! *2*
  • Kchárl je starý dědek a nemá inteligenci!! Anikdy ji neměl!!! Ten umí jenom nóblesně uchcávat, proto nosí pampersky. *1*
    • ... na tvůj rozplizlý anááál ještě pampersku nevymysleli, degene :)))
    • Když cítíš potřebu sdělovat světu, že jsi křupan, máš na to právo. Ale proč přitom ještě musíš krást nick a dokazovat tak, že jsi také zloděj?
      • je velice úsměvné jak ". (tečka)" Pišta cikán ze z Plzně tady napíše nějakou pitomost a okamžitě si na ní taky sám zareaguje s poznámkou že mu byl ukraden nick. To snad dělá za peníze Tiscali jen aby byla u těch článků co největší diskuse. Buďto je tak inteligentní nebo tak BLBÝ, že tuto hru hraje. Ten kdo diskuse na Tiscali sleduje delší dobu si toho jistě již všimnul
      • Vždyť děláš to samé, pokrytče a za peníze což je mnohem podlejší.
  • Pro ty kteří nadávají a ponižují Zemana, já mám ten názor že jeli prezident Zeman nebo Brambora či Kordula mi je naprosto jedno, důležitý je výsledek jeho činnosti, nejsem žádný Zemanův fanda ale nikdo jiný nebyl nabídnut, proto jsem ho volil, to že jeho příčinou padlo hnízdo nepřátel státu mu dávám za přednost, dále se uvidí.
    • na čem on měl zásluhy?
      • Přec v tom, že vykopal Schwarzenberga a následně i Nečasovu vládu s Kalouskem. /// To není málo, Ta 23 let to nikdo nedokázal, aý právě Zeman !!!
    • Podle Ústavy je president republiky především SYMBOLEM ZEMĚ vůči světu. Proto je také bez rozhodujících pravomocí, pouhý kladeč věnců a měl by vystupovt s noblesou. Ale to nelze čekat od obyčejného křupana, hospodského žvanila a ožraly, který navíc považuje ústavní zvyklosti za "idiotské". Nesamostatné stádo křupanů potřebuje fýrera a tak si zvolilo křupana k obrazu svému.
      • Tečka je příliš zarytý tupoun, než aby začal se projevovat slušně.
      • Aspoň vidíš hlupáku jak kladeč věnců rozprášil zloděje, kteří si mysleli že jsou neporazitelní.
        • Ta ubohá lidská ožralá podlá kreatura tak akorát zesměšňuje úřad na který byla schodou nešťastných okolností instalována. Nic víc nic míň. Je to je křupan nejhoršícho lidského odpadu.
        • A on ten kladeč věnců něco rozrášil? Že jsem si nevšiml.
          • Tak si kup brejle, slepáku
            • Mohl by mi říci co a jak rozprášil?
  • Kcharl je starý dědek a nemá inteligenci!!
    • Kéž by mněl stávající pan pr...... alespoň polovinu dědkovské inteligence to by byla výhra ve sportce *1*
      • Již se stalo. Kchárl nasliboval další restituce jakési skupině lidí. Dříve jim říkali šlechta. A teď nemůže víc pro ně krást. A vaše /naše výhra bude bída hlad většiny národa. I když dobře mu tak, když volil Babiše a Bělobrádka.
    • ... ty jsi se jako impotentní dědek již narodil, ubohý tupý primitive :)))
      • Nema cenu s tebou diskutovat. Jsi znacne omezeny !!!!!!!!!
        • ... ja o diskuzi s tupcem jako ty nestojím :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit