Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Předčasné volby! Já jsem pro! ANO si nebude muset vybírat mezi těmi zoufalci. Akorát nechápu, že ty straky modrý mají 11,5 procenta. To je v republice tolik zlodějů? Poctivý občan přece takovou stranu nevolí!
  • Máte úplnou pravdu.Poze bych nesouhlasil,že za vše může Babiš.Hodně toho bylo zděděno
    od těch hlupáků Kalouska,Topolánka a Nečase.Zbytek je po té stupidní Sobotkově vládě.
    On ten slepenec s těmi "černoprdelníky" a populisty socdemáky vždy vymyslel kravinu a teké
    bez ANO si ji schválil.Podobný ráz má i ten "ne-demokratický" slepenec pod vedením politruka fiali. *16* *16*
  • Nádherný výkřik zoufalce."Ale banánů máme dost, tak co" !!!Je to k smíchu či k pláči, rozhodni se sám.Toto je pravda:1- revize kotle (800-1500),2- revize komína (800-1000),3- v elektřině platím nesmyslné větráky či slunce,4- ve vodě platím Francouze,5 v tabáku neziskovky6- uhlí už je dneska drahé jako svině, a je čím dál horší kvality
    6 cenu dřeva vyšroubovali na šílenou výšku kv � �li nesmyslným štěpkám pro skopčák y
    7 zakázali mi kouřit v hospodě8 vnitráci mě sledují na internetu, kdekdo mě může udat za cokoli, všude mě sledují kamery
    9 kdekdo mi může vlézt do baráku na kontrolu bůhvíčeho10 když chci jet někam autobusem, tak abych si na tu cestu už šetřil dopředu12- platím na auto pojistku, dálniční známku, kontrolu u doktora, technickou, mám nařízené pneumatiky, spoustu vybavení, kterou musím nesmyslně měnit!11 k doktorům musím dojíždět a když jdu do lékárny, tak s e nestačím divit12 v krámě kupuji jedovaté potraviny13 výrobky nikdo neopravuje, všechno se vyhazuje16- na baráku, který jsem koupil za zdaněné peníze, musím stejně platit daň státu, pojištění, a musím ho z něčeho udržovat, aby mi nespadl na palici
    17- kamkoli vlezu na úřad, platím nějaké poplatky, a ještě na mě čumí jak na otravný hmyz
    18- Halík, Hermann, Benda, Kalousek, Schwarzenberg, Sobotka a řada dalších darmojedů, které platím ze mě dělají venkovského burana a nevzdělaného pitomce.
    A mohl bych pokračovat...
    Už mě to fakt pořádně sere !!!!!! Kdekdo se mi snaží vnutit, že můj největší nepřítel je Rusák....Hovno... Můj největší nepřítel je tenhle stát a jeho politici.....
    Žádný Rusák, žádný soused, žádný normální člověk mě tak zavile nepronásleduje a neokrádá, jako tenhle náš dobytek, který sedí za moje, ale i tvoje peníze ve vládě, parlamentu, senátu, ale i v jiných kancelářích státní správy a státní moci !!!!
    • Trefné,hezky popsáno,děkujeme.
    • vanhorne
      "Nádherný výkřik zoufalce"
      Nezoufej! Nova zachranna sluzba ANO je na ceste, bratr zachranar Bures vyjel s plnym kufrikem naplasti na vsechno mozne.
      • Jen tak dál do Babiše a houšť a procenta mu rostou, rostou a rostou....a oni si nedají říct a nedají, nedají a nedají...to bude zase o příštích volbách (předčasných) překvapených kyselých obličejů..
  • xxx
  • xxx
  • xxx
  • krejcar.vlad
    Zvolte si svého prezidenta https://www.ihlas.cz/anketa-volba-hlavy-statu-2018-3809/
    Dejte hlas svému kandidátovi.
  • Pavko Korčagin, alias Pavel Jégl opět ukázal svoji "brilantní" schopnost sofistu. Polopravdy, poloargumenty, neověřená pseudofakta, překrucování faktů, vize 10 let dopředu, že se i Pythie musí stydět v záhrobí. Ukazuje se, že pisatel článku má Babiše, a vše kolem něj, v žaludku, ne-li pod kůži a v hlavě a srdci plno nenávisti. No a s takovým stavem bytí nelze psát slušné články. Smrdí to podezřením, že za své štvavé články je někým dobře honorován. Netvrdím, ale tak to vypadá.
  • Co znamená pro politika slovo "makat"? Hodiny za mikrofonem, stohy popsaných lejster, navýšení počtu úředníků, tiskovky a rauty?

    Gdě asi urobeli súdruhovia z ŠTB chybu?
    • xxx
  • je dobře že si Milda s Hrabišem přidali 7% na platech, chudoba jim kouká s očí *13*
    • xxx
    • Jsi naivní jak puk. To je práce samotných poslanců z dřívější éry. Nadělali si zákony pro sebe, které teď nemá nikdo vůli změnit. Ne jeden, dva, ale všichni. Tak to je.
      • poslanci z dřívější éry jen zvedali ruce, bylo to vždy 99,99 %. nebo jste na to už zapomněl ? *14*
        • jj, kde je problém, píšu totéž. Zvedali ruce, aby si omylem přidali. Slibovali vrácení, ale nikdy se to nestalo, platy šly vždy pouze nahoru. Tobě stovku, jim 5tis. A tak to jde dodnes. Platíš jim jejich platy a oni Ti dají almužnu. Dobrý!!
    • ANO bude nám líp :https://zpravy.aktualne.cz/domaci/babis-bude-brat-203-tisic-zeman-252-tisic-korun-mesicne-poli/r~8fe17ffee40111e7a4500cc47ab5f122/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit