Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Třeba takový ožrala Kalous

    • A co takový MAN?

  • Politici jsou vždy nevinní.

    • Třeba takový Bureš, "bývalý" konfident StB.

      • Asi Vám hodně pije krev, tenhle uzenář. 

        •  Mě osobně krev nepije...

          Je mi naprosto fuk celý koblihář...

          Spíš mě " udivuje" ( slušně řečeno) jeho naprostá drzost dělat z lidí blbce ve svůj prospěch..

          A to nejen z voličů, ale i ze svého syna...

          Místo toho, aby někam zalezl -  vzhledem ke své StBácké minulosti - bezostyšně veřejné lže dál...

          Je mi z něho na 🤮🤮🤮...

        • Nejvíc člověku pije krev to ,že obhajuješ člověka, který stojí před soudem za zlodějny, nechává unášet svého syna a dělá z něho bílého koně! O jeho prokazatelně estébácké a udavačské minulosti nemá cenu hovořit. Jeho oponenti jako Kalousek Zdechovský a jiní nebyli  odsouzeni za lži a ani se za to nemuseli omlouvat!!!!!!

          • KIMCID

            kdo byl kde odsouzen? :D.....je vidět že EU je prohnilá ale u nás na toho chudáka uzenáře pořád nic nemají :D

  • KIMCID

    Šest domů, tři auta. Kailiová měla být v kontaktu s ruskými oligarchy.

    A už se hledá vnitřní nepřítel. Zatím co miliardy tečou, do Ukrajinské černé díry :D

    • Zdechovský je vyhlášený záškvara.Když se něco šustne - už tam musí být.Legrační je, jak se veřejně tady ke Zlodějce hlásil.Jako že ona nic.Naprosto čistá holčička.Zdechovský ty budeš asi podobný kousek!

      • No přesně - vrána k vraně sedá...

  • No jistě. Jak jinak? I pan Zdechovský si je jistý, že je čistá jako lilie. Ty kufry s eury jí musel někdo podstrčit.

    Škoda, že ne mě. ☹

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit