Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všelichová a Farkaš co jsou to za jména? Jméno Všelichová nepatří do České republiky a Frakaš je jméno Maďarské a pokud žil v Čechách může mít předky Cikány. Budějovický primátor Thoma má taky Maďarské předky a jak dopadl. Tito lidé nemají žádný slušný rodokmen létají z jednoho státu do druhého a hledají někde štěstí a nevědí kde se usadit protože nevědí co chtějí. Komentovat hloupé dobrodruhy nemá cenu. Pokud chtějí někomu pomáhat, tak mají začít doma, ale je vidět, že lžou a kdo lže ten i krade.
  • felix.julec
    Než do kriminálu,měli je zavřít do blázince.Odpovídalo by to skutečnosti víc..
    • Ne,ne žádné opatrovatelské pelíšky psycho-ústavu. To už tady několikrtá bylo a výsledek ??? jedna velká nula - tyto paka si nedají říct.
      Jen ať si to ty dvě paka "vyžerou" až do dna.
      Žádné "výkupné" ,... z našich daní.
      Pouze a jen pravidlené video zpravodajství z jejich "lázeňského" pobytu v tureckém kriminále. Povinně vysílat pro všechny obdobné "zachránce" světa ať vidí monumenálnost debility takových -píp,píp,píp-, jak postupně hnijí pro svoji blbost v cele muslimáckého kriminálu.
  • absolutně největším výblitkem svojí zparchantělé matky jsi nejen v Ostrově na Lidické 1332 ale i tady samozřejmě ty.
  • ... pouze bezvýznamní všemi opuštění ubožáci reagují na blití blba Flégla a jeho kámošů :)))
    • ale celoživotně opuštěný ubožák reagující na všechno co tady je jsi TY. Bez kámošů celý život okopáván.A právem.
  • Každý, kdo dobrovolně leze do něčeho takového., musí počítat se vším., včetně následků..
  • 200 milionů nás stály dvě slepice,120 milionů naši veletajný agenti.Tak kolik dáme za tyhle?
    • ... názor někoho, kdo neví, že se píše "stály", jakoby nebyl :)))
      • Clovek inteligentni nepoukazuje na takovy detaily... To jen hulvat chce zamachrovat ze aspon neco vi. Ale ze se naucis nadavat a papouskovat pravopis take neni znamkou inteligence.
        • ... to je bída :)))
          • Ale no tak...

            Take a look in the mirror and what do you see
            Do you see it clearer or are you deceived in what you believe

            Cos I'm only human after all, you're only human after all
            Don't put the blame on me
            Don't put your blame on me
            • ... leck mich, du blödes Arschloch :)))
          • Pekne si mi to natrel....ale to ne ja tu musim pouzivat hvezdicek abych prosel pres stroj filtrujici hulvaty. Pokud se neumis vyjadrovat podle pravidel, a sam nekomu nadavas za pravopis, takznam takove porekadlo:

            Chytremu napovez, hloupeho kopni. To je jednoduchy, ale co s tim zbytkem ktery ani kopanec nejsou schopni pochopit?
            • ... jsi neškodný :)))
  • přeci jejich problém není a nebude nikdy našim problémem.Kdyby je tam postřelili přifičí to domů a roky se to bude léčit na obecní náklady. Mi se nechce nahlížet a financovat hlupáka co si vyrazil za dobrodružstvím.Reportéři z ČT aktuálně vyrazli tady za kriminálníky letadlem na druhý konec země. Ale mně naprosto nezajímá co a jak u soudu tady s lajdáky. Aby se za mé koncesionářské poplatky někdo flákal s kamerou po Turecku - se mi pořádně nelíbí.
    • ... nikoho nezajímáš :)))
  • Největší legrace je výrok Zaorálka v článku: "Pevně věřím, že soud vyšší instance vyhodnotí záležitost jinak". Jeho víra mě fakt dojímá.
    • ) . (
  • Jsem-li v nějaké zemi, jsem povinen dodržovat její zákony a zvyklosti - toť vše! Jakkoli je počínání Turků vůči Kurdům neslučitelné s ideály naší civilizace a odsouzeníhodné! Stejně tak i turecká okupace 1/3 suverenního státu Kypru!
  • kdo chce kam

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit