Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bude to stačit, stejně se dostanou na půlku domů.
  • Jen se neradujte, ještě jednou se odvolají a dostanou podmínku, tady ty zákony a soudy dobře známe.
  • Po revoluci bude třeba,aby trest smrti byl i za falešnou humanitu.
  • Za zrůdnost tohoto kapitalistického svinčíku mohou i soudci,kteří dávají lumpům směšně krátké tresty za vraždy.Proto .bude třeba,po revoluci,vrahy odporážet na katovských mučírnách.Protože se na lumpech bude muset tvrdě šetřit.
    • Tahle měkkost vůči gaunerům nemá s kapitalismem nic společného. Je to typicky levičácká záležitost. Soucit s "obětmi" zlé kapitalistické společnosti.
      • Blbe, za minulého režimu byly tresty pro zločince dvojnásobné a museli makat a ne se povalovat na pelechu.
        • nemerlin---přesně tak...udělal jsem v práci 8 absencí --dostal jsem 2 měsíce na tvrdo že jse mi nechtělo makat. Po propuštění jsem začal znovu--nemakal jsem 2 měsíce . Zase mě čapli..dostal jsem 203 paragrafa8-c --příživa-to neměly soudruzi rádi.Dostal jsem 12měsícu .dostal jsem se na šachtu ---hruza a děs dávaly nám do těla , od tý doby jsem se nedostal do vězení...nebo jsem se bál vězení a to mluví o 80 --89 letech.Dneska to je jiný --posilovny --strava atd.kluk kterej neví nic, se v base naučí trikum že člověk žasne...jak otevřít auto pomocí dusíku--jak otevřít který koliv zámek .jak dělat podvody--kluka propustí z vězení má jenom jednu igelitku a za rok ho vidím v novem mercedesu.Sakra kde to žijem makám od 7 do 6 večera žiju jen tak tak chodím do práce poctivě-- starám se o rodinu--mimochodem jsem rom -ale o to nejde--jde o to že makám jak šroub a nic s toho nemám
  • Typická výchova v kapitalizmu, jen násilí a vraždy, pozitivního nic.
    • Snad výchova rodičů!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit