Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zajímalo by mne,kolik z těch přiznaných částek dostane onen pan "soudce",který o nich rozhodl!!! *10*
  • Příjem z "odškodného" těm cikánům řádně zdanit a zohlednit při výplatě sociálky.. o dané částky sociálku snížit. *16*
  • Nic horšího než cikán je snad českej politik. *1* *1*
  • A kolik dostali odškodnění napadení manželé (bílé barvy) od cikorek co jim skákaly po hlavách?
    *16*
  • K čemu tady vlastně máme právníky? Kde že to ten soudce absolvoval práva?
  • Jaké odškodné dostanou oběti tzv. "mačetového" útoku?! ... :-)
  • Občan Karel: Myslím, že v USA lupič úspěšně zažaloval majitelku domu, že se napíchnul na její nůž, když skákal ze střešního okna...
    • Aoiagi,nevim proc zlehcujete situaci,asi byste byl nemile prekvapen ,kdyby vas navstivil
      nezvany host.Nebo byste mu nabidl kaffe?!
      • Od žida, receptura od Maryši... *1*
  • Pozor na zdarma rozdané klíčenky u obchodů.
    VAROVÁNÍ !!! Informace pro všechny!!! Prosím, rozešlete ! Je to dost burcující informace pro všechny!!!
    K věci: Momentálně na benzinových pumpách, veřejných
    parkovištích, před nákupními centry, kriminální bandy rozdávají zadarmo klíčenky -
    přívěsky, které mají v sobě skrytě zabudované čidlo GPS. Cílem je získat adresy osob (hlavně dobře situovaných). Přívěsky na klíče jsou velice pěkné, kvalitně vyrobené a proto si je ochotně lide berou domu. Gauneři tak zjistí lehce vaši adresu, ale druhotně i
    váš pohyb, kdy nejste doma.
    Neberte si žádný přívěsek na klíče a varujte všechny vaše známé !!!
    • Tak mi bylo řečeno odborníky, že je to kravina neboť ty klíčenky nemůžou nic vysílat, je to poplašná zpráva a já se všem omlouvám. Jsem za blbce. *11*
    • Kundovina.
    • Kubikulo,to myslite vazne?!Nebo jde o zert?Nemam duvod neverit ,dnes je vsechno mozne,
      zdelte prosim ,jak jste odhalil takove svinstvo a hlavne odkud to pochazi.Dekuji i za ostatni
      na diskuzi.
      • Poslala to kolegine z prace a taktez to od nekoho dostala. Tak si dejte pozor, cikani tahnou na Prahu, je pred Vanocema a kradou jak muzou dobytek hnusnej. *11*
    • To je ale opravdu zajímavá informace, ta by mohla mít i racionální jádro...
      Koumáci...

      Mě ještě nikdo nic takového nenabízel, možná to bude ale tím, že k benzínovým pumpám přijíždím a na parkovištích vystupuji ze své čtrnáct let staré prorezavělé Felicie...
  • Ten cigánskej xindl si bude dovolovat stále víc.Díky našim podělaným darmožroutům ve vládě a parlamentu.
  • Je vidět, že místní Čangrové, které do Čech a na Moravu poslal agent KGB soudruh Gustáv Husák v sedmdesátých letech mají své ochránce ze slovenských fašistů, kteří se po válce přesunuli do vysídlených oblastí v Čechách a na Moravě. A jelikož se tito fašisté převlékli do komunistických, později do židobolševických soudcovských talárů, mohou vydávat tato "lidská rozhodnutí". Je to jen otázka času, kdy se tito čangrové obrátí také proti těmto zastáncům. M. Valta.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit