Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky proti tomu filmu nic nemám...pobavil jsem se.
    • No, skvěle....jestli oni tady nakonec "ti, co neztratili soudnost" nebudou v menšině *1* *1* *1*
  • Hele, mě se taky líbí....
  • Celá akademie ví, co ten ochmela napsal za sra@ky, ale tleskají a nominují. Tam musí být veliký strach.
    • ani ne strach ale jde o many many... jen si spočítejter, kolik ti naši "umělci" si vyprodukovali různých cen a podobných událostí.. máme to tu samého ženiálního úúmělce ...už sama kočičková - i když při jednom přepnutí /reklama/ se mi zdálo že si z nich všech dělá prču.... ale to se mi asi jen zdálo...ale to pohádka na NOVě není špatná.. on ten Troška pořád dokazuje že není žádná rychlokvaška.. a umí....... ... jinak byl to děs... většina celé ta branže stojí za starou belu...a ČT je už fakt neskutečně trapná... z jakého asi fondu jsou všechny ty oné placeny....
      • Nojo, ale Troska neni zid, Troska za nas bojoval proti radaru, Troska by zastinil zidy... Takze, jestli tady existuje nejaka cerna listina, Troska je na prvnim miste... Vsimnete si, kolik ceskych lvu, nebo jenom treba nominaci dostal?? Nahoda?
    • ono z těch židozednářů jde strach,tak asi proto............
      • Jdi už s tou svojí xenofobií někam *3*
  • To je neuvěřitelné,co tihle kritici/nebyl tam taky p.Rejžek?/( dovedou.Ti vlezdoprdelkové!Když všichni,kteří neztratili soudnost, film zatracují a tito "znalci" ho vyzdvihují!!!!!!!!!Takový škvár .Kam jsme to dospěli s tou svobodou slova a havlovskou demokracií .A co ta naše televize ?ČT 24 ?Nebude o tom mít několikahodinový pořad s řadou "odborníků-hodnotitelů?Je to k smíchu všechno,spíš k pláči .Jak hluboko jsme klesli !!!!!!!!!!!!
    • Booože, to je namyšlenost *1* *1* *1* Tak teda pro všechny ty, který neztratili soudnost - mě ten film taky pobavil a líbí se mi....zabijte mě za to *1* *1* *1*
      • To je ovsem jina.Jen by me zajimalo,jestli to byl prvni,nebo druhy film v tvem zivote,co si zhledl. *1* *1* *1*
        • asi druhý,hned po kačeru Donaldovi *1* *1* ,proto má pán zak vytříbený vkus *3*
      • Nikdo Vás zabíjet nebude. Co člověk, to jiný vkus a názor. *1*
      • a nepřijede pro tebe Columbus????????????????? *1* nebo snad Napoleon Bonaparte?????????????????????? *1* *1* a nebo sám Černý Korzár???????????????????????????????.Prozrad nám,cos hulil,taky bychom to chtěli zkusit *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Vazeni,takze ta Piratska strana ma pravdu.Kdyz si koupim pevny disk,nebo prazdny medium atd.,tak jisty penize odevzdam temto "umelcum" *12* *12* *12* na tyto zhovadilosti!Jasny,ze na toto plynou jeste dalsi zdroje ze statniho rozpoctu!Takze zivime zbytecny uchyly(viz foto u clanku,kery je fakt aktualni-zvlast dama vlevo),zlodejsky a zkorumpovany politiky,policajty,soudce a cikany.
    Neni to na pobliti?
    • Hmmm.. Ano, neco malo zaplatis. Ale bylo by dobre videt ten spravny pomer, co zaroven odvedes dani statu na jeho zhovadilosti: Valka v Afghanistanu, podpora Recka, cirkevni restituce, program integrace cikanu, nejdrazsi dalnice na svete, promopro, nahrada nehlaseni se k 12-ti miliardam, dalo by se libovolne dlouho pokracovat... Zaplatis dane z vyplaty. Zaplatis socialni a zdravotni dane, zaplatis dan abys natankoval a dostal se do prace. Zaplatis DPH za kazdy obrat... Zaplatis dane za rozsviceni zarovky... A kdyz uz si vsechno poplatil a jenom vlastnis, zaplatis dan z vlastneni nemovitosti... Vedle toho je poplatek na OSA docela male sousto...
    • Nepodporujme nic a nikoho....jen více nadávejme, buďme závistivý a ublížený.....ale sami natahujme ruce.....na poblití je to, co píšete.
      • Asi sis zpletla (nebo zpletl)rubriku.Toto neni diskuze cerveny knihovny...
        • Ale tvoje taky ne *3*
          • Tak je to tvoje,nebo ci??????????? *12*
            • ne, je všech, kdo se sem přihlásí a Lucka ti to napsala dobře.
  • Pravdoláskař Havel pomohl některým k obrovskému jmění a takoví si dají zarámovat i jeho ho..o.
    • Jistě *1* A zároveň pomohl svými nadacemi spoustě nemocných lidí, jenomže to si tady nepřečtete.
      • milá anno,kdybych dostával z celého světa hromady peněz a dalších podpor,tak také vytvořím několik nadací na chudáky a nemocné,ale asi bych nevytvořil nadaci na podporu cikánů-ti to nepotřebují,nicméně já nic nedostávám,tak bohužel nemohu vytvořit nadaci,víš?On každý nadstandartně vydělávající člověk.at už je to fotbalista nebo tzv.umělec asi posílá peníze na chudáky,je to taková dnes už moda.Až budu vydělávat dvacet milionů ročně a víc,rád postavím několik vesniček SOS a nechám se u nich fotit *1* aby mě lid obdivoval a říkal o mě, jaký jsem humanista.
        • Milý johnny, pomáhat lidem může každý, na to nepotřebuješ miliony....a tvoje představa o hromadách peněz z celého světa je vážně hooodně zkreslená.
          • milá anno,jen expresident George Bush věnoval v roce 2004 našemu dramatiku-presidentovi cca 8 milionů USD na podporu jeho nadací-viz Parlamentní listy z r.2004 a takových dárců bylo....to se to pak rozdává,že??Ale máš pravdu,že jen o tom to není.Na druhou stranu proč nedát z cizího...
            • Že to čteš *1* *1* *1*
      • A víte to jistě ? Jste o tom přesvědčena ? *1* *16*
        • Vím to jistě *1*
          • To mě těší, klobouk dolů *1*
  • jedním slovem hnus-absolutní vrchol uměleckého prázdna-nic v jeho dílech není,takže tam nic nehledejte.On se snažil plést z ho-en biče a jaksi to nešlo.Ono napsat pár sraček do disidentských novin umí asi každý z nás,ale napsat něco,co by dávalo smysl a hlavně se to líbilo,to už je tvrdší oříšek a on to židomil láska nějak nezvládl...a nebyl schopen si to přiznat.Nutno si uvědomit,že vrcholy jeho tvorby vznikly v deliriu tremens,pod blahodárným vlivem elixíru ethilalkoholu *1* a to pak vznikají veledíla *1* čehož je náš láska jasným důkazem.Soudný člověk při smyslech nemůže říct,že se mu to líbilo...Není tam totiž absolutně nic,co by dávalo nějaký smysl a nebo mohlo normálně vnímajícího člověka oslovit.Daleko víc toho načerpápe z kreslených disneyovek,z těch aspon máme na chvíli dobrou náladu,pobaví nás a autor uměl kreslit.To se o našem samozvaném dramatikovi říct nedá.Označit jeho tvorbu za umělecké dílo je asi tak stejné jako tvrdit chovanci Jedličkova ústavu,že z něj bude astronaut *1* .O mrtvých jen dobré,ale na druhou stranu tento VELEZEDNÁŘ nadělal od r.1991 tolik škody našemu národu,že není žádný důvod jeje velebit.Kdyby měl soudnost a odešel v r.1991 z politiky,tak bychom ho dnes mohli velebit jako uznávaného a milovaného politika,ale to jaksi neudělal *11* a umožnil zednářským bandám a celému spiknutí aby ovládlo a rozkradlo tuto zemi *11* *11* *11* ,takže závěr je takový-špatný politik,špatný dramatik,špatný režisér *11*
    • 1000bodů.
  • ..jako vždy zpolitizovaná záležitost....tyhle umělecké hovadiny z pera "kultu osobnosti" se hodí spíše do......každý ať si dopíše podle své úvahy
  • Musím přiznat že až na pár ukázek jsem to neviděl a asi ani neuvidím(po těch ukázkách)ale co se tady děje po smrti toho kolaborantskýho ožrali kterej podporoval zabíjení v Jugoslávii,to nemá obdoby.Ten kdyby vysral krásný hovno,tak jsou schopný ho dát do národního musea a vydávat ho za národní kulturní dědictví.
    • A na to ho.no vyhlásit zákon o zásluhách *1* *1*
      Odcházení jsem neviděl, a vidět nebudu, tak jak ostatní "veledíla" mistra, s výjimku Audience - tedy jen kousek a musím přiznat, že není potřeba vidět další.
      • Trochu by to opravil - mělo by (pro státní i jiné úředníky) dobré, kdyby shlédli jeho hru Vyrozumění. Asi by se v tom mnohý našel.
  • Bylo jasné od začátku. Většina národa ví, že se na to nedalo koukat, vše jsem viděla. Není co komentovat. Známí a zkorumpovatelní si přišli na pěkn ýprachy, ale ztratily u většiny glanc, na čemž jim nezáleží. Shodil se totálně Abrhám, Holubová a vlastně všichni, co vždy lezou z prospěchu do různých zadků. Jak za tak krátkou dobu může někdo posoudit hodnotu a oklasifikovat dílo, když celý národ to ani neviděl. No u nás v Kcourkově je možné vše. Všichni jsou splachovací a žádnému nezáleží na ničem krom vlastní kapsy. Tak hluboko jsme klesli. *6*
    • Vystiženo úplně přesně, tleskám a souhlasím.
      • Tak, tak - je to vrchol českého vlezdo..delismu
    • To píšete zřejmě asi o sobě, že jo... *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit