Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Po shlédnutí několika Událostí v novém studiu, jsem je vypustil ze svého večerního programu. Jsou zbytečně dlouhé, roztahané až uměle prodlužované a na neustále se opakující hlášku "jasné a spolehlivé" už jsem alergický. Dřívější forma byla podle mě mnohem lepší.
  • Podle mého názoru je nové ztvárnění Událostí mnohem horší než bylo to předchozí. Neustálé přecházení moderátorů po obrazovce a přepínání plazmové obrazovky rozhodně nic lepšího nepřinesly. Také slena Savarová nesahá paní Toušlové ani po kolena a v podstatě se mně zdá, že jsou některá témata uměle natahována, aby se naplnil vysílací čas. O 50% dolů šla sportovní relace BBV, a to od ošklivé znělky až po katastrofálního pana Smetanu. Celkově podle mě, vyhozené peníze, o logu ani nemluvím.
  • Janě nové logo a další náklady spojené s tím by si měli zaplatit pouze ti co si to odsouhlasili!!!
  • Mel by se zodpovidat za vsechny ptakoviny co v te televizi davaji, fakt se na to neda koukat a to si to platime. *11*
    • My poplatníci tedy koncesionáří platíme televizní daň a nějaký hejhula plýtvá na kdejaké hovadiny
      místo aby vyšel vstříc znásilněným *6*
      To logo program nezlepší a měl by ho zatáhnout ze svého nebo ať jde do hajzlu *12*
  • Myslím, že prostředky, které byly vynaloženy, vylétly komínem. Nemuselo se nic měnit.
    • prostředky, které byly vynaloženy, no co nějaký přítelíček dostal moc dobrej kšeft.Takhle se vydělávají peníze
  • Já bych to viděl asi takto. To,že se zde zdůrazňuje informování lidí "objektivně a spolehlivě", to by snad mělo být samozřejmé. Ono to totiž vrhá nedobrý stín na ostatní TV společnosti. Tedy obráceně. Jejich info jsou tedy "neobjektivní a nespolehlivý".Takže ČT 1 jen perlí...
    A co je zde nejpodstatnější problém? Samozřejmě několikráte zdůrazňované a jinými cestami ověřované informace, které jsou publikovány. Prakticky do omrzení,jako je to na
    ČT 24. Kdyby se aspoň sebemenším příspěvkem rozšířily základní informace,bylo by to ku prospěchu věci ale tahle se to míjí bohužel účinkem. Nudnost do omrzení, což aspoň mě vede k přepnutí na druhé či třetí zprávy. A i zde jsou zajímavé časté rozpory v číslech,příp. v dílčích zásadních skutečnostech. Takže přeji dobré pořízení ve sledovanosti.
  • Vcelku musím říct, že 3D efekty dobrý, moderátorky jsou hodně dobrý, hlavně sympatická, hezká a křehká Savačová, ale co se týká kulis a způsob prezentace jednotlivých zpráv jsou velmi neosobní, dále oblečení jednotlivých moderátorů je velmi strohé a upjaté. Není potřeba hlubokých dekoltů, ale jistá míra vkusu a sladěnosti jednotlých oblečení by bylo jistě na místě.
  • Petr je p o s e r a
    • Petr nebo Petr s fotografií ušaté brikety ? Upřesni *1*
      • Já jich znám hned několik, mají jedno společné, jsou to pravičáci, kteří nemají nic jinýho na práci, než kafrat tady nesmysly - hlavně o tom, jak jsou pracovití a levičáci jsou líná lůza. Ale tu ušatou briketu neznám, upřesni
        • Mrkni na článek -Vláda schválila změny v daních. Čeká se zvýšení DPH- z dneška 10:59

          Ušatá briketa Petr je hned první
  • Tyto slavné a dlouho avizované "události"nejsou z valné části událostmi v pravém slova smyslu,ale přehlídkou nudy a zbytečně komplikovaných sdělení divákům.Události jsou snad od toho ,aby informovaly objektivně a "spolehlivě".T o se však neděje.Je to nezáživné a přehlídka ztraceného času !!!!!!!!!!!!Pánové v událostech to zřejmě nechtějí pochopit .
  • To je taky pacholek !
    • Kdo?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit