Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Každý,kdo se staví proti EET,nemá čisté svědomí a veřejně podporuje podvody a zlodějny.
    Poctivým podnikatelům EET výrazně pomůže,neboť odstraňuje špinavou konkurenci.
    Nejsou pravdivé lživé a nenávistné výroky Kalouska z TOPky a Fialy z ODS,že EET
    zlikvidovala desítky živnostníků.Většina občanů souhlasí s EET a to ve všech etapách.
  • Fiala je fňukna,ten brečí kvůli všeho a jsem rád že s tím nic nemůže dělat.On chodí na maškarní za psa,lehne v koutě a líže si kulky.Vždyť je to possera a Drahoš je další takový,nechápu jak můžeme být hrdi na své politické představitele.Ještě že Fiala je jen do počtu.
  • Skvělý počin pane Babiši!
  • Pěkně jste, pane Babiši, utípnul tipec zlodějským "podnikatelům" "podnikajícím" po vzoru svých prasečích amrdólských přátel!
  • Zloděj křičí chyťte zloděje.
    Konfidenti gestapa, STB, Chrchla i KGB, dnes havloidi, jsou tupým stádečkem v republice, nic nezmůžou, jen melou držkama, nic víc ani dělat nemůžou, jsou slaboučcí!
  • Zavedení EET je velice prospěšný počin pana Andreje Babiše!
    • Netvrdím, že by EET byla blbost. Pouze říkám, že Babiš neumí buď to počítat a nebo že veřejně lže. Vybralo se 5 mld. to je opravdu paráda, ale kolik se vlastně vybralo před zavedením EET? Kdyby bylo napsáno vybralo se o 5 mld. víc než před rokem tak fajn má to evidentně smysl, ale nic takového zde řečeno nebylo. Co když se před zavedením EET vybralo 4,9 mld? Nebo se snad vybralo jen 10 miliónů? To nám pan Babiš neřekne, protože se mu to totiž nehodí do krámu. A ano po průzkumu se mi opravdu podařilo najít, že před rokem nadšeně hlásal že určitě na těch zlodějských restauratérech vybere 18 mld. a přikyvovači přikyvovali. Tak Vám nevím, ale ať počítám jak počítám 5 miliard je o kapánek méně než 18 miliard.
  • Zajímalo by mě, kdo se v těch EET skutečně vyzná, protože ty neustálé změny a tak podobně mi přijdou tak matoucí, že už ani nevím, kdo je vlastně musí mít. Zajímavé téma je taky offline evidence tržeb, tam by teď teoreticky měli taky udělat nějaké změny, slyšeli jste o tom?
  • Se zvýšeným výběrem daní je to jeden velký Burešův podvod.
    Na konto EET zdražily hospody o 20 - 25 %. Zrovna tak obchody jako pekaři a další.
    Z toho logicky vyplývá, že z vyšších cen je vyšší výběr DPH, a to je těch 5 miliard.
    Nikoliv, že by hospody platily více ze svého.
    A kdo to nakonec zaplatí?? Zase jenom stádo ovčanů, z nichž ti hloupí tomu ještě tleskají.
    Hospodští šizuňkové nezaplatí nic, ti si pomohli tím zdražením! *16* *16* *16*
    • To pravda. A k tomu ještě to plýtvání papírem. Člověk si dá v buffetu kafe a dostane k tomu kus papíru. Holt, máme asi dost lesů. A dost p.tomců, kteří tomu konfidentovi StB (bývalému *3* ) tleskají.
  • Tak to si Bureš pěkně pomohl, když na EET vydělal pět miliard. *3*
  • "Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu až se ucho utrhne."
    "Na každou *12* se voda vaří."
    *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit