Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • odejit opravdu neni rešení to oni chteji abychom rezignovali a nestarali se o to co delaji
    • Ale pochopitelně že to je řešení. Vy tu klidně dělejte, že něco proti vládě děláte. Já se s dovolením odstěhuji někam, kde budu za profesionální práci mít na víc, než jidlo, byt a benzín.
  • to s tim treninkem je dost dobry :-)))) sak ja je odchodem taky nechci potrestat (kdybych je chtel potrestat, najdu nekde sukovici), ale proste se jen neucastnit tohodle vyvoje do nikam
  • Ahoj, já tedy odcházím. Jsem z toho všeho už zhnusený, hlavně zdravotnická,sociální nereforma. Už se nechci dál dívat, jak lumpové zkouší rozhodovat to, čemu ani nerozumí. Jsou to korupčíci, osobně to vím, ale důkazy nemám...... Nejdřív se nahoře tuneluje a když už není z čeho, tak se dole otvírají chudším peněženky.... Tady není spravedlnost, ale obyčejný bordel. Už jsem rezignoval, přiznávám to, ale já s tím bordelem z mé pozice udělat nic nemůžu, i když jsem mladý, takže odcházím. *10* Nebylo to lehké rozodnutí
  • ale proč utikat, kvuli te slavne reforme která je nutná v dusledku tunelovaní stat.rozpočtu od chemikových kamošů stejne to zaplati strední vrstva která uz pak nebude strední ale chuda.proc by jsme meli utikat, oni by meli jit do ....... i s tema rychlokvašnejma zbohatlikama .
  • my nebudeme utíkat, ale vláda už musí začít trénovat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit