Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pavouku, Milošek je
    1) ožrala
    2) nemorální křivák, který neváhal uzavřít s Klausem opičí smlouvu, kde se spojili a rozdělili si moc.
    President by měl být především morální autorita.
  • Tedy, že Miloš Zeman je herec, to mě pobavilo... *1* *1* *1*
  • a pán Zeman má taky neco za sebou ,,opustil flašku...........a bude nám vyset všude jak pán prezident ??? ani lyšák tam nepatřil a je tam
    konečně by tam měl být člověk ,co neco znamená bez negat.
    • Co kdyby jste si zopákl kurz českého jazyka. To, co jste napsal nemá hlavu a patu. Některá slova vůbec neznám. Kdovík ví, co to mělo znamenat. V.J.
  • Tady už není co oškubat,jedině zotročit ! *7*
  • Ohledně Miloška Zemana mám jasno,ten si již roku 1989 vymyslel,dnes již legendární lež o úrovni vysokého školství v ČSSR.Souhlasím,že tehdejší režim měl se skutečným spravedlivým systémem pramálo,nicméně porážet ho účelovou lží je přinejmenším kuriozní.A takoví ti typu Volodi Dlouhého,ti se sami zdiskreditovali v devadesátých letech při divokých privatizacích a znovu se shazují při agitkách o úřad hlavy státu dnes,viz jeho celostránkový rozhovor v sobotním Právu před pár týdny.Vskutku chuťovkou je konstatování,že divočinu privatizační žádali voliči....Karel z Orlíku,ten je tak mimo ostatní.Vyčítají mu ledacos,kámošení ze sudeťákama,chrupkání či špatnou češtinu.já to vydím takto,já modrá krev nejsem a šmytec... A Švejnar?No,no...trumfem je bývalý soudruh Fišer,neboť ten se již vzdal jakéhosi džobu za pár mega.A to se jen tak nedělá..A různí ti trpaslíci jako je Sobotka vod ODS?Ten i kdyby denně pohladil bustě Paumera co má na stole zadnici,tak nemá šanci...Zdar,kdyby se našel nějaký novic,tak sem sním,já ho prolustruji! *1* *5* *8* *13* *12*
  • oprava hrubice vidím je správně
  • Víte Jedličko, čí zájmy tady reprezentujete Vy ? Je to ve Vašem podání moc průhledné.
    Ale na druhou stranu proč né. Je zjištěno, že až 25% lidí je vždy nerozhonuto a tak je
    možnost je ovlivnit ve svůj prospěch, či prospěch jiných.
  • Pokud při dalších volbách obyčejný český blb zase osvědčí svoji troubovitost,jako celých posledních dvaadvacet roků a bude zase volit lumpy,tak hned po tom,až se mladá generace dostane k moci,čeká obyčejného českého blba,taková dieta,jakou neměli ani vězňové za nebožtíka Hitlera v koncentráku.Nejrozumnějši,v zájmu budoucích generací,je nechat obyčejného českého blba důchodového věku,pomřít hladem.Když nechal lumpům celou tuto zemi rozkrást a ještě astronomicky zadlužit.Těm důchodcům,kteří pomohli stávající kapitalistický svinčík nainstalovat,je třeba vyplácet spravedlivý a zasloužený důchod,na holý zadek bejkovcem.
  • ...hmmm strýčku Jedličko, nejsi ty synem toho strýčka Jedličky, který dětem převáděl na scéně jak dělá prasátko, či slepička a nyní se zákeřně těšíš, co a jak bude dělat Jakl pro kuponového barona Klause, kdyby byl zvolen prezidentem??
    Ale díky za informaci, že Jakl se asi sám třese na ty miliardové rezervy, kdyby jako prezident o nich rozhodoval?? Tak proto Bobo a tahle sekta se pere o post prezidenta a proto dokonce chce nasaditi pivaře a bigbíťáka, alias lízátko Klause??...Tak o to jim jde!!!
    Asi podle Freuda jde o obranný mechanizmus (na kterém Klaus vlastně postavil celou svojí kariéru), kdy vlastní pocity jsou přisuzovány ostatním!!!...avšak lidská lůza to jinak ani neumí...jinak podle přísloví:. podle sebe soudím sebe...zloděj křičí chyťte zloděje...dle mého názoru...
    • Myslím, že autor správně označil lidi, kteří hájí cizí zájmy a ty nevolit. Zbytek nekomentuju. Zatím nevidím jediného kandidáta, kterému bych mohl věřit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit