Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na co přišel ten hloupý Kalousek teprve včera, to já už věděl v srpnu. Vždyť ten magor neumí napočítat ani do pěti. Potřebuje zastřelit - ihned, i tak už je pozdě.
  • S prognozama jděte do p.dele. Takovejch debilů,co si slintali na šlajfky,jsme tu měli už dost.
  • Myslím, že si Kalousek již plete znaménka +a- ! Já bych to tipoval, že o kolik zvýší DPH, o tolik poklesne HDP do minusu. Takže moje prognóza je : Minus 4 % !!! Schválně kdo chce, ať si to napíše a za rok to může porovnat...
  • To je důsledek toho krypla kalouska a té jeho 20 leté nekvalifikované finanční frašky *16*
  • Stejně si dělá to prase jen aliby na jeho zlodějiny
  • Dobytek komunistický ! Že je ten debilní český národ zvolil. *11*
  • Píšete hlouposti úspory budou v celé Evropě. Když jste to věděl v srpnu tak jste měl napsat názor. Je to hlavně přebujelou státní správou plnou administrativy.
    • Několik zlodějů a chamtivců narušílo základní základní ekonomické pricipy.TJ. když má občan peníze nakupuje, je poptávka a běží výroba,je práce pro lidi.Když občan nemá peníze ( nebo jich má nedostatek ) nenakupuje, výroba stagnuje propouští se

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit