Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pro fašisty: jiřík = tečka = fašista = vypatlanec, dtto nacista
    Já jsem fašista a kolaborant. Jsem v nouzi a hledám svoji budoucnost mezi komunisty.
    • Tam najdeš akorát svůj další mindrák.
  • pro rusofily: rus = bolševik = fašista = vrah, dtto rusofil *12* *12* *12*
    • Kdyz je nekdo hloupej jako Vy, nemel by to alespon davat najevo. *16*
    • pro fašisty: jiřík = tečka = fašista = vypatlanec, dtto nacista
  • Tak ! Velebme Putina největšího ! Pán světa ! Jeho tisíciletá říše přinese svobodu, mír, lásku a prosperitu nadřazené ruské rase. Neruské národy budou zdecimovány a deportovány na Sibiř. Jen ustupování a omlouvání Putina přinese Evropě mír. Heil Putin ! Heil Putin ! Heil Putin !
  • pane premiere Sobotko no konečně a zaplaťpanbůh, že z vlády zaznívá něco racionálního!

    Toho trapného ministra zahraničí by patřilo pořádně postavit do latě.
    Co ten dokáže žvatlat za nemysly je až ostudné. Ostudné pro ČR.
    Mimořádně musím velmi souhlasit s Milošem Zemanem, který se o tomto člověku vyjádřil před lety až pohrdavě.
    Řekl bych to diplomaticky asi tak: "Prostě, že mu uletěli včely!"
    • Řekl bych to diplomaticky asi tak: "Prostě, že mu uletěli včely!" - A jako diplomat byste to napsal s tvrdým, nebo měkkým?
    • moja řeč! ten orálek by měl sedět za tý své řeči, hajzl! co to kecám: všichni z vlády i když jim byla dána možnost vládnout. stejně se chovají jako všichni kapitalisti z EU,USA a židi .
      • To má z toho smogu z Polska.Je jedovatý a degeneruje mozek bohužel.Sobotka bude mít ještě hodně práce oddělit zrno od plev.Držím mu palce i Zemanovi se všemi průšvihy,ale učený z nebe nespadl a vzhledem k našemu školství asi nespadne.
  • doufám že ty naše zlodějský šašky brzo smetem opět serou na lidi *16* *16*
  • A kdy dojde na sance proti Ukrajině?
  • na tiscali radi cenzura !!!
  • je to hnus, že ten měkouš sobotka a jeho banda se skrývají za EU, že ty *urvy za to nemohou----hnuuus!!!!!!!!!! Však my ti to nezapomeneme! já a moji bráchové! budeme oslavováni jako ti fašističtí parchanti.
  • http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/346379-ukrajinske-sily-se-stahuji-od-luhansku-celi-palbe-rizenych-strel.html

    Za každé zlo přijde dvojnásobná odplata *5*
    • Kéž by jste měl pravdu. Jinak mě napadnul Ringo jak mluví o parlamentu a že nevěří v konečné vítězství ale že někdo musí tlačit na druhou stranu vrat aby se to udrželo v rovnováze.

      https://www.youtube.com/watch?v=CCvQTN0ixj0
  • Celé akce na Ukrajině ztroskotává! Odpůrci Kyjeva obrátili trumfy a denně nakládají Ukrajincům pořádný nášup! Když byly Ukrajinci při vraždění Rusů na Ukrajině na koni a měli navrch, tak se jen smáli, machrovali a drtili doněcké hlava nehlava! A hlavně odstřelovali nevinné civilisty! Teď, když denně dostávají nakládačku a počty mrtvých Ukrajinců se již blíží tisícovce a pomoc západu nepřichází a ani nepřijde, pláčou na všechny strany jak staré báby!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit