Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Okamžitý odchod z EU. Byl jsem proti vstupu a teď se to potvrdilo, že jsou to šmejdi!!!
    • Tak z ní odejdi. Nikdo tě tu nedrží. Je plno států které v Eu nejsou.
      Nikdo ti nebrání tam odcestovat.
      • Proč by měl někam cestovat? Je tady doma! To je něco, co neznáš, geneticky pokřivený slouho. To tobě není recht prezident Zeman, naši občané a ucvrkáváš z EU a NATO. To ty táhni!
  • No a prachy Sobotkovi ucpou ústa, protože ani on nemůže jít proti rozjetejm projektům.Co na těch prachách vysej.
  • To je ale výraz totálního nezvládnutí dialogu. Směšný a nezodpovědný, jako výkřiky A. Merkelové k Syrským uprchlíkům o jejich přijetí. Není možné takto v rámci EU vystupovat, prostě, neexistuje! Praštil bych pěstí do stolu a odešel.
  • Jirka a spol nechápou že za to nemůže EU ale politické vedení EU
    Co tu chceš provozovat když ve všem mají vlasnický podíl zahraniční firmy?
    Žijeme v globalizované propojené době. Vaše nacionalistické vize osamělého
    prosperujícího státu jsou utopistické.

    Merkelová ustupovala a volala cizáky. Nyní jí to přerůstá přes hlavu tak začíná obracet.
    • Vždy se dá něco dělat. Například odkup akcií tak, aby to naše "bývalé" rodinné stříbro bylo zase naše. Je to investice. Nutná.A vrátí se...nám všem, našim dětem určitě.
      • A když ti je zahraniční vlastník neprodá tak neuděláš nic.
        Leda bys je ukradl ale tím by jsi Čr dostal do totální izolace.

        Náhrada za EU tu prostě není. Jedinou variantou je zlepšit model EU_
        • Model EU jako takový je špatný, nereálný. Výsledky jsou vidět každý den, ve všem. Není v mých silách řešit otázky našeho rozkradeného rodinného stříbra, ale musím na toto upozornit. Jsem pro vystoupení, nebo zrušení EU.
          • Tak si vystup. Můžeš odejít do státu který není členem EU. Nikdo tě tu nedrží.

            Model EU nám přinesl řadu práv a svobod o kterých si občané Afriky Asie Ruska
            Latinské Ameriky KLDR .. mohou nechat jenom zdát.
            Máme svobodu projevu. Můžeme číst co chceme. Cestovat za prací.

            Lepší model než západní na této planetě není. Východní despocie překabátěných komoušů
            tu nechci a jsem rád že je nechce ani většina lid v EU
            • On nešel do báně za tykadla ale za to že nechtěl na veřejně prospěšné práce.

              Policie šetří rasistické texty na facebooku. To je trestný čin.
              Nikdo ti nebrání protestovat proti cizákům ale dělej to slušným způsobem
            • TO jakou teď máme svobodu řekni do očí lidem co za to co napsali na FB jsou vyšetřovány policií, lidem co za tykadýlka na plakátu musej platit tučné pokuty a jít do vězení, lidem co za svůj názor dostávají likvidační tresty jo řekni jim to o tý svobodě!!!
            • Když se ti ČT nelíbí můžeš si zapnout zprávy na jném kanále.
              Můžeš si přečístc Americké Ruské nebo Francouzské noviny.

              To je svoboda. Za komunistů jsi nemohl číst co chceš. Psát co chceš-
              Dívat se na co chceš - protože o tom co na trhu bude a co ne rozhodoval komunistický cenzor
            • Já jsem tady doma. I přes pošetilost a neschopnost těch kterých politiků, kteří toho času vládnou. Nemáme svobodu projevu, mne, na rozdíl od tebe-podvodníka, cenzor stopne. Nepotřebuji být zde, nebo kdekoliv jinde a diskutovat v rámci cenzorských mantinelů.
              Můj náhled na věc to nezmění.
              Neber si do huby porovnání se zeměmi kdesi v tramtárii. Když už pokrytecky nemluvíš fakta, proč ty které země na tom jsou tak, jak jsou. USA rozjebaly právě ty země, a světadíly, o kterých cynicky lžeš.
              Cestovat za prací je "co"? Jak jsem už psal jinde, můj děda cestoval za prací také, za Rakouska-Uherska, do Vídně. Aby uživil rodinu, která chtěla přežít. Domácí politici toto nebyli schopni zabezpečit, stejně, jako ti dnešní.

              Já mám rád fair play podmínky, naprosto fair play. De facto, jak to uvedl jeden král v českém filmu, kdy řekl, "Na nikoho se nepovyšuj a před nikým se neponižuj".
              A ty v současné EU nevidím. Ty ano?
              Jak dalece je pro tebe fair play "obsah zpravodajství ČT"? Odpovíš mi?
            • V žádném státě EU nikdy nezvítězila komunistická strana takže lidem
              se po starých rudých totalitních časech nestýská.
              To je volební fakt.

              Sovětský blok měl nefunkční ekonomiku takže prosperitu nám nikdy nepřinesl.

              Tato debata různých národů by se za komoušů také nikdy nekonala. Cenzor by
              jiný než rudý názor do éteru nepustil. v EU můžeme svobodně mluvit číst a psát.
            • Nehlasoval jsem pro vstup do EU.

              Kecale, za prací (do Vídně) cestoval i můj děda, za Rakouska-Uherska. Nedobrovolně. Holt "západní schopná kultura".

              EU a RVHP je nemlich to samé. Někdo nám diktuje...a nebere na nás ohled.

              Mluv za sebe, ne za ostatní lidi EU. Nemáš k tomu právo.
  • Nejvyšší čas vystoupit z EU (nejlépe celý visegrád) a vrátit se zpět ke svobodnému provozování cukrovarů, vinic, vepřínů a třeba i k pomazánkovému máslu". EU začíná být větší četník, než byl komouš a to není pro demokracii nic dobrého.
    No holt nedostaneme další dotace na stavění rozhleden apod. Snad to bez toho přežijeme.
  • Jo a ať si hér Merkel strčí ty solární hnusy a řepkový pole...včetně cyklostezek do purdele.Radši budu koukat na pole plný obilí,louky plný květů a jezdit na kole po lese.....
    • ... a doučovat se českou gramatiku :)))
      • Ty si vystačíš i s tou gramatikou. Ta dvě slova, sprostá...tam není co pokazit. Amrdóle.
  • Milý Ježíšku moc bych si letos pod stromeček přál hodně sněhu a aby mrzlo tak že všechny špatné a zákeřné bakterie umrzli.Já ti za to slibuju že už si budu pravidelně čistit zoubky a umývat si ruce až pujdu ze záhoda abych nebyl jako ty bakterie......nějak mě to začíná bavit....
  • Nám tedy připravila nečekaný podzim.Když chci autem někam na jih, musím stát v dlouhých kolonách u hraničních kontrol.Když chci rychlíkem mez státy EU - nezajedu.Dočasně kvůli africkým kobylkám zrušeny.A to jako očekáváte afričtí návštěvníci , že nyní po těchto peripetiích vás začneme přijímat mezi sebe.A přátelsky včleňovat? Že nám jako vytřete zrak svým vniknutím do Evropy? Hoši hoši , čekají vás dlouhé roky přehlížení, izolace,despektu a obecné neochoty s vámi vůbec komunikovat.Možná že bude i hůř.Ale nelze vtrhnout jen tak do poklidu cizí země a udělat tady revoluci.Ona po čase bude.Ale vám se rozhodně nebude zamlouvat.
  • Cizáky je třeba zavřít za ostnaté ploty ať si pseudohamanisté kvičí sebevíc.
    Ty bez dokladů a ty z neválčících oblastí bez milosti vracet zpátky.
    Zkuste přijet bez dokladů do USa nebo Ruska. Budete zpátky rychleji než blesk.

    Nejezdí vlaky protože cizáci jsou rozvaleni na kolejích. Tunel spojující Francii s Anglií
    je trvale blokován cizáky. Kdo porušuje zákony EU nemá právo na azyl.

    Angelka stále nechápe že ti její cizáci chtějí do bohatého Německa cucat štědré sociální dávky. O hodně chudší česko nestojí a násilně je tu držet nemůžem.
  • V brzké době se EU rozdělí na MU Muslimskou unii a SNS a Svaz nezávislých států. Kam budeme patřit my?
    • ... sotva tam, kam patříš ty :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit