Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prý zas toho tečku seřezal Plzeňák v Plzni v Kaufu, je prý samá modřina.
    • Jo já jsem to viděl takovou tomu tečkovi vypálil že spadl chudák do regálu se zeleninou, ale oprášil se a pak mu utek, měl štěstí jinak by ho Plzeňák asi dobil.
      • co lžeš ty dědku,žárlíš ..máš smúlu Plzeňák je muj
  • S toho prostopášného života už bude mít určitě AIDS, ale zaslouží si to lump jeden!!!
  • S Plzeňákem máme sice odlišné politické názory,ale ten sexík když se jdeme usmiřovat.No Plzeňák je drsný jako gestapáček a já jsem matrjoška,uplně mě rozebere
  • mám z vás radost vy rudý trumpety,už jsem se vylekal,že tu má někdo z vás mozek,nikoliv,rudý výkaly kam se jen člověk podívá
  • A co na to superfašista Putin?
    • Ten má pěnu u rypáku, jak komušisti z KSČM, vztekloun fašistický!
      • To je hezký, jak si sám odpovídáš *15*
  • takže dneska mají bohnice vycházku?Ukázka správné češtiny.Tak kde je ten prďola,co tady čepuje tu češtinu,chtělo by to na dnešní diskuzi výchovnou hodinu.
    • Ne,ne mamá, to jenom komunisti vyslali předvoj svých chytrých hlav sem na tiscali
    • Dobrý večer.Super,že jste tu.Už jsem si myslel,že dneska žádná lingvistická moralista nedorazí.Vítám Vás soudružko učitelko.
      • Bohužel jste se spletl,já nejsem učitelka ,ale váš přítel z bohnic mi káže morálku o češtině.Ale jelikož jste přisluhováč sprosťáren ,tak nic nechápete.
  • Chcíplej Rusák, dobrej Rusák!!!
    • Čím chcíplejší Rusák, tím bezpečnější svět!
    • Absolutní souhlas!
    • Myslíš toho teroristu Putina, doufám.
      • Všecky Rusáky - fašisty!
        • Ne myslel jsem toho blba tečku co chodí do gay klubu a píchají ho tam do zadnice!! *15* *3* *3*
  • Ať chcípnou všichni komunisti, kteří fandí fašistovi Putinovi!!!
  • A co nového, kurwy komunistické?
  • Chcíplej komunista, dobrej terorista!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit