Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Až tady začnou dělat africké kobylky pořádky s náma tak bude pozdě.Naše srandovní armáda plní různé žertovné mise v Jugošce a na podobných štacích.Pevně věřím že ihned jak bude potřeba, ba co dřív preventivně třeba ihned se stáhne ke hranicím.Protože k tomu si ji živíme.Aby chránila nás, své živitele.Cizí smečky lajdáků musí nyní počkat.Pokud ne-viděl bych to na žalobu na zdejší stát.A pokud v této situaci vymýšlejí koupit nové tryskáče, je to na pořádných pár facek! Nejprve se spolehlivě a svědomitě předved'te doma.Pak může být řeč o letadýlkách .......
  • Stále tvrdím, že jde o invazi. Invaze začala, EU politici se nediví, naopak, jsou rádi a vřele vítají ta hejna černých kobylek, která jak je známo, dovedou jen totálně ničit okupovanou oblast.

    Kobylky se budou krmit, co to půjde, Německo a další divnozemě jsou zatím bohaté.

    Ale co potom, až i Němcům dojde, že zase udělali pitomost?! Co s kobylkami?
  • Mám jistou obavu, že k tomuto požadavku se EU politici ani nedostanou, natož, aby jej nějak diskutovali. Deutsche reich s frau Merkel to totiž vidí jinak, než my. Proč jsme v takovém spolku, jako je EU?
    • Pamela
      Pokud se vám v Eu nelíbí tak se odstěhujte do státu který není členem EU:
      Nikdo vám nebrání.
      • A proč bych se měl stěhovat, když jsem tady doma? Jen mi vadí, že mou domácnost chce někdo nezodpovědný sledovat, řídit, zakazovat, anebo nařizovat nesmysly. Já jsem tady doma, vy ne?
        • Pamela
          tak potom nehudrej na EU.
  • Na rozdíl od spousty pitomých názorů a invektiv na Babiše,jeho názor je logický názor Českého politika.Touto řečí by měli jednoznačně mluvit všichni,kteří si říkají čeští politikové a jsou placeni z našich daní.Proto mají hájit naše zájmy.
  • Pamela
    Pavlíku to je strašně populární nadávat na EU poslance.
    Ale kdopak si je volí? Lidi. Takže nadávej lidem.

    Příkladem budiž soudruh Ransdorf který se za tučný plat ani neobtěžoval chodit do
    práce a fixloval s docházkou. Je to smutný že byl tento podvodník znovu zvolen.
    A podobných je tam bohužel víc.
  • a než se všichni tito královsky placení ubožáci ve vládách rozhoupou,tak nás tady ty černé kobylky sežerou
  • dokud budou v německu dostávat 335€ měsíčně kapesné budou se tam hrnout víc a víc!!!
  • jo zavřít a některe imigranty poslat domu ,tak se zbal bureši a zpatky na Slovač!!!
  • Pozde pane Babis,lepsi bude koupit burku a satek pro Moniku Jinak mnohozenstvi jiz praktikujete davno,takze zadne prekvapeni e vasi rodince
  • Je zapotřebí stabilizovat destabilizované státy Libyi, Sýrii a Irák. Též je nutno zlikvidovat Islámský stát. To jsou příčiny exodu uprchlíků.
    • to mi tedy řekněte, co v Libyi, Sýrii a Iráku nutí emigrovat ty kvanta černých ze subsaharské Afriky? Jestli ona za přílivem "utečenců" spíš není pohádka o zemích, kde pečení holubi (= sociální dávky) létají až do huby.... Ano, zlikvidovat ISIL je nutné, a když se ty Vámi jmenované státy svezou s sebou, žádná škoda to nebude... nejlépe stabilizuje napalm a kobercové bombardování, podívejte, jak stabilní je dnes Vietnam...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit