Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To se to rozdava z ciziho. Jen houst, konec EU se nezadrzitelne blizi. Volby jsou brzy.
    • ... že by internacionální solidarita ... *1* *1* *1* *1* *1*
  • jo. tak jako zaplatitila , za ty odvezené ruské atomové zbraně co byly na Ukrajině po rozdělení ruska, aby mohlo sanovat Černobyl. . Dostali perd a museli to zaplatit ze svého.... jo jo ty sliby
  • Pánové to mají dobře vymyšlený vydojí EU a i Ukrajinu, za jeden dluh dvoje peníze. A na zadek si sedneme jak ve východní EU, tak na Ukrajině. A pánové z Bruselu si rozdají tučné odměny, jak to bezvadně sfoukli. Pak vyznamenají Timošenkovou za boj proti totalitě a bude další důvod k opulentnímu mejdanu. Jinými slovy vzkaz do světa, lumpové nadělejte megadluhy (ne nějaké malé) a EU vám je pomůže vyřešit. Vyřešit znamená, máme dost daňových poplatníků, které obereme z principu konání dobra a napakuje se zločinec i EU papaláš. *10*
    • ... tak nám zdražel plyn paní Milerová *16* *16* *16*
  • Občané! O zítřka nic neplaťte, vše za vás zacáluje EU. I útratu v hospodě.
  • Proč o všem rozhodujou úplný kretténi?
  • Nevím co se tu hroutíte. Zaplatí se to čerstvě vytisknutýma bankovkama, které jsou kryty ukrajinskými dluhopisy. Do dává smysl ne? Co ten pánbůh nahoře kurv. dělá, že nás tu po tomhle světě nechá běhat? A když se tak nad tím zamyslím, tak už jsme možná všichni v pekle, a tahle hra antikristů je možná jen předehra toho co nás ještě čeká :)
  • zaplatit dluh!

    Srandovní na tom je to, že to zaplatí daňový poplatníci z členských států EU, tedy i my!

    A proč to mám sakra platit já?

    Ať si ten dluh zaplatí Ukrajinci, nebo politici, kteří to chtějí po nás!
  • Já tedy když říkáte v rámci EU snad, tak já bych rád, kdyby to tedy zaplatil někdo jiný.
  • už píšu do RWE,že můj nedoplatek na odběru plynu zaplatí EU *1*
  • Ukrajina neni Clen EU,neprispiva do kasy,ale kasirovat bude.Jak to chce vratit,kdyz je zadluzena az na dno?!To mi hlava nebere.
    • Jak to zaplatí?
      No asi tak jak slavné USA, navýší se dluh, půjčí se a nesplatí se!

      Tak to dělá USA!

      A když USA nakonec splácí dluh, hlavně Číně, tak jim místo zlata, pošle pozlacený wolfram!

      USA jsou prostě gauneři a podvodníci! *12* *12* *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit