Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gaheris

    Tak on se Navalnej zrube jak carskej důstojník, no tak to bude muset Rusko trpět! Stejně ho němci jen vyléčili z otravy samohonkou!

  • Zarazit Rusku vychazky nejmene na 3  tydny !!! 

  • Tak to aby si pan Putin povolil gumu na pyžamových gatích, aby samou hrůzou usnul. 😂

  • zdalipak taky potrestá USA za rozpoutání řady válek? za snahu o zabití  představitelů jiných zemí, která je někdy i korunována úspěchem? nebo  co třeba potrestat Saudskou Arábii za  rozpuštění opozičního novináře v kyselině - to by nešlo? a co Francii a Itálii spolu s VB za lhaní o válce v Iráku (samosebou USA se taky daly do holportu), a co tyhle země za rozbití Libye a pokus o rozbití Sýrie... tolik strašné bolesti rozesely ty statečné a jiné trestající země...

  • Zatím to vypadá, že spíše  tzv.EU..,se pokrytecky trestá sama proti sobě i mezi sebou viz migranti, gender, neomarxisti, protektorátní chování, šílené i stále zvyšující zadlužování atd..a od RF si již asi 20 států světa dělá raději např. objednávky na jejich vakcínu proti Kovidu, různě obchází pokrytecké tzv.sankce atd..Je to akorát mocenská šaškárna., co nakonec odnesou obyčejní lidé..

  • Ta komedie se ještě hraje? Já myslel, že už je konec......😯

  • Z toho bude Rusko hodně špatný. A ještě kdyby věděli, že i Obcan s tím souhlasí, tak nevím jak by se s tím chudáci vypořádali....ha...ha....

  • KIMCID

    Tak a teď tu o Karkulce

    • Byla jednou jedna holčička, nosila červený čepeček - tzv. karkulku - a tak ji všichni říkali Červená Karkulka...🙂

      Já osobně mám raději pohádku o Zelené Karkulce...🙃

      • gaheris

        Lepší je Babička od Boženy Němcový: Babička š.u.k.a.l.a ve světnici, Barunka ve stodole!

      • KIMCID

        Ne ale vážně jak se to dotkne Putina a vlády?Nijak. 40 vlivných rusů, to odnese za někoho jiného.

  • josef.chmela

    Nadpis k smíchu.

    Rusko už se bojí. Vždy, když EU poslechla americké teroristy a embargovala Rusko, tak na to sama ekonomicky dojela.

    • KIMCID

      Hlavně je to jen na papíře.Nemecko už dotahuje NS2 .

    • KIMCID

      Tak že asi tak

  • Z Ruska nepošlo nikdy nic dobrého...

    To se vědělo už v polovině 19.století.

    • gaheris

      To už mi povídal i Napoleon když mazal domů že to je hrozná banda!

    • v kterých kruzích? v těch, co chtěly Rusko vždy dobýt?

    • KIMCID

      To že neznáš spisovatele, hudebníky,vědce a vynálezy je jen tvoje nevědomost.

      • gaheris

        Náhodou tyhle dva zná každej: Hodinky vynalezl Omegin a pušku Puškin!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit