Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V Německém táboře chtěli albánci po arabech peníze za vstup do sprch.Pak vytáhli nože.V pořádku.Pokud se mydlí mezi sebou nic se neděje.Když se mezi sebou vyhubí jako potkani, nikoho to tady nedojme.Ale proč lezou se svými způsoby a manýry sem k nám?Když něco provedou ano půjdou sedět.Ale v naší finanční režii a pro ně ve fešáckém kriminále.Náš zdejší systém je určen pro naše lidi.Tady parazité by primárně měli zůstávat doma.A tam se mezi sebou mydlit až do úplného konce!Jeden dospělý sebou táhne do EU svého zafačovaného bubáka a malého smrada.Kdo z nich a kolik bude asi pracovat?Ale všichni budou spolehlivě parazitovat.Nejdéle jak to půjde.
  • Pamela
    Ty Ruské *12* dole.

    Právě se dopouštíš trestného činu krádeže. Toto je moje osobní fotka a tu nesmí
    bez svolení majitelky nikdo cizí používat jako vlastní.

    Měsíce kradeš kaaždý nick který jsem si udělala - Křenková Američanka Pamela.
    Chceš válku Ruské *12* máš ji mít
    • Vysmaž někam dědku. Ty tvé ouchylky nemíní tady nikdo normální tolerovat. A zítra ke cvokaři, jasný! *16*
      • Pamela
        Podle těch stupidních zapšklých keců jsi starý dědek ty sám tiradore
        A pořádnej ouchyla budeš taky když ti stále vadí že jsem holka

        Jdi se léčit holkofobe. Jste zlodějská ulhaná StBácká špína. Krádež mojí osobní
        fotky vám však neprojde lumpové.
        • Krádež a lumpové? Ani nevíš, co ta slova znamenají, drzý a nemocný dědku.
          • Pamela
            Já jsem mladá holka. Pokud ti to vadí jdi se léčit dědku tiradore,

            Toto je moje osobní fotografie a ruská parta ji zde krade.
            Z toho už se nevykroutíte. Porušujete zákony ČR
            • Nudíš mě, simone.
  • Jak bezzubé opatření vymyslela EU svědčí prohlášení jednoho kapitána lodě :""Budeme pašeráky sledovat, chceme je zadržet a zabavit jejich lodě," Zapomněl dodat, že zadrží lodě i s běženci, které potom dopraví do Evropy celkem dobrovolně, bez problémů a s ochranou. Dobrý, ne???
  • Bude to probíhat asi takto. Kapitán evropské válečné lodi, která potká loďku s migranty, "promiňte, nejste náhodou uprchlíci?" Migranti "Jo jsme, všichni prcháme před válkou do Německa, tam je prý dobře. A nezdržuj, zaplatili jsme si za cestu." Kapitán, "Moc se omlouvám, ale byli byste tak laskavi a přestoupili na mojí loď, dostanete pohoštění a v Evropě budete dříve a to vše zdarma". Migranti " No když jinak nedáš, bílá hubo, tak tedy jo. Ale pospěš si, nechcem dlouho mrznout někde v Itálii pod stanem." Kapitán, " Ještě se dovolím otázat, zda není mezi vámi nějaký pašerák". Migranti, "tobě snad přeskočilo, asi si na tebe budem stěžovat v Bruselu a OSN". Kapitán, "Velice se omlouvám. Nyní jsem vám plně k službám".
    • ... tvé blití nebere konce, hlupáci jako ty mají výhodu, že neví, kdy přestat blít blbosti :)))
      • Děkuji ti, jak ses sám krásně definoval - hlupák, který neví, kdy přestat blít blbosti. Lepší definici by nikdo jiný nevymyslel. Je vidět, že sám sebe znáš detailně.
      • bezregistrace
        Jo ty si mu nandal ... řekni tomu červíkovi co řídí tvý kroky že otevřel špatný dvířka protože jsi původně směřoval na tojaletu
  • Přízpěvky od ANTISRÁGORY K TÉMATU *1* *1* *1*
    tvůj názor jakoby nebyl, rád vytáčím primitivy tvého kalibru, zjevně se mi to daří :)))
    . jenom magor srovnává ostrovní Austrálii s Evropou :)))
    opakuješ se, dosáhl jsi zjevně zenitu bezduchého dětinského plkání, srágoro :)))
    snažil jsi se, a zase nic, jako po celý zakomplexovaný nevzdělaný život, srágoro :)))
    obdivuji tvou představu, že ty jediný máš jasno a všem ostatním je potřeba to vysvětlit :)))
    tvé trapné smailíky jsou k článku rozhodně, trapáku :)))
    nazvat výblitek "Konečně se po půl...." názorem dokáže jen primitiv Panela, polib mi :)))
    ... čekat na to, že nebudeš plkat takové zhovadilosti, nemá cenu ani 10 let :)))
    Vyplývá s toho jediné. Puboši prorazili doma na PC rodičovský zámek. Tak se večer mrkněte co haranti dělaj než dojdete domů s práce *1* *1* *1*
    • ... palec nahoru, trefil jsem se dokonale do černého, čau, troubo :)))
  • to ta prašivá EU začala teda brzo,dobytkové,v bruselu to chrápe,pak to přemýšlí co by z toho káplo a nakonec jedná
  • Myslím, že se budete divit :

    http://redir.netcentrum.cz/?noaudit&url=https%3A%2F%2Femigratetoczechrepublic.wordpress.com%2F
    • ... mysli :)))
    • co to je za stránky,kuwa
      • ... o stránky od magora se zajímá pouze stejný magor :)))
    • Tohle ti zmastím za půl hodiny v četně registrace domény.

      Když už tam pereš odkazy tak ten link na Adru, člověk v tísni a ostatní udělej aktivní - Jinak to vypadá jak od dětí základní školy. Arabština taky nic moc *1* *1* *1*
      • Masti - Ferdo!
  • akce námořnictva proti pašerákům? pěkně se to poslouchá... ale když někoho chytí, tak co? loď zadrží a s nákladem dalších našich budoucích spoluobčanů dovezou do Evropy? tak to budou mít alespoň utečenci blíž, nemusí se trmácet až do konce, před cílem je převezmou záchranné jednotky vymatlaných evropanů..ha,ha:(
  • Panela
    Už bylo načase. Konečně se po půl roce něco děje.
    A už jsem vám říkala, že jsem holka Simona ??
    • Ne, neříkala! Povídej, přeháněj! A holka, Simona, Pamela, Panela- jako z paneláku? Nebo výroba panelů?
    • ... je úplně jedno, jaké krávoviny říkáš, patří do jednoho smradlavého pytle :)))
      • Posrágoro, jak si tady nazýván, ale je senzační jak tady zlostně prskáš výlevy svého chorého mozku.Klasická oranžová kazajka s nárokem na koště s lopatou.
        • ... za tečkou se nechává mezera, pane profesore :)))
      • Panela
        Jste necitlivý a urážíte názorovou oponentku. Ohlásím to do parlamentu.
        • ... nazvat výblitek "Konečně se po půl...." názorem dokáže jen primitiv Panela, polib mi :)))
          • A tady toto posragoro má být jako veselé nebo legrační?Ubohá lopata už neví co zlostného prsknout.
            • ... sebereflexe?
          • Umíš něco jiného než sprostě nadávat ??
            • ... nazvat tuto zrůdu, jak jsem ji nazval, není nadáváním, inteligente :)))
  • Jen aby to dotyční diplomaté zbytečně neuspěchali..... *1* *1* *1*
    Mohlo by se stát že za pár let bude po uprchlické krizi a všechna opatření za naše drahé peníze tím pádem budou zbytečná. *1* *1* *1*
    Já bych ještě rok - dva posečkal. *1* *1* *1*
    • ... čekat na to, že nebudeš plkat takové zhovadilosti, nemá cenu ani 10 let :)))
      • Něco k článku by nebylo ??
        • ... tvé trapné smailíky jsou k článku rozhodně, trapáku :)))
          • :-) chybí ti u smajlíku nos a máš dvě brady... ... Budu hádat...... Jmenuješ se Škromach a dostal jsi po rypáku *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit