Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak zloději nicků - Rusofilové! Registrovala jsem si nick aby každý
    viděl že vaše hlouposti nepíši já.

    Celý den mě šopiníte a pomlouváte v rámci kampaně na zdiskreditování odpůrců
    Ruské totality. Vaše dnešní sprostárny jdou už přes míru.
    • Odvážná,mně byl také mnohokrát ukradený nick a proto jsem začal psát pod mailem a mám klid a všem hlupákům bez názoru jsem znemožnil přivlastnovat si cizí komentáře.Jen bohužel odvahu tady má málokdo a nebo je tady další možnost,že je zde více oslů než seriozních pisatelů bez ohledu na názor,na ten má právo každý pokud je smysluplný.Chválím vás.
  • nepřijde vám trochu od věci dohadovat se s trollem o ničem zatímco z pokynu USA a jeho válkychtivě věrchušky se chystá napadení Ruska a poté samozřejmě zatažení celé Evropy, tedy i té naší ČR do války?
  • Některé příspěvky ani nečtu když si přečtu kdo je nad nimi podepsán,mně stačí číst pitominy v novinách a tady jsou někteří uplně blbí.Běžně jsme každý jiný až tady jsem přišel na to že někteří jsou nejen jiní a k tomu i fatálně mentálně velmi postiženi,ti moudřejší už je znají a potrefení se vždy ozvou.
  • Zloději nicků už dost! Já před Putinem nikdy hřbet neohnu. To přenechávám
    lokajům jako jsi ty.
  • Propaganda která nezná hranic! Mytí dutých hlav a vymývání zbytků mozku. *1* *1* *1*
  • Pište pod svým mailem a nikdo vám nebude krást identitu ale to by jste se museli přestat bát.
  • Miluji Putina, mám o něm modlitební knížku. *14*
  • Zloději nicků

    Nikdy se nesnížím k tomu abych šla s Rusem protože jsem slušně vychovaná dívka.
  • Putin je můj milovaný idol, chci být jeho ženou! *14*
  • co je ta EU za zkurvence,tak rusko s nimi jedná o míru a oni mu hážou klacky pod nohy,nic příště už snad rusko s nimi jednat nebude

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit