Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdz začnou sankce proti USA za jeji podporu rebelů v Sýrii.
    A nemají sankce proti Rusku skončit?Minska dohoda se plní, tak že nevidím jejich důvod?
    • Opravdovej sovětskej Amerikáne! Sklapni, nebo budeš naražen n a kůl, tak jak to dělával
      soudruh Lenin !
      • Nějaký silák z dětského pokoje mne nerozhází. *3*Prague Citizen raději si řikejte Prague Pride. *1* Když už máte tak rád narážení na kůl. *1* *1* *1* *1*
      • Nevyhrožuj a stav se na karvinsko a popovídáme si o tom kůlu face to face,takové zbabělce mám rád kteří se schovávají za přezdívku a nejsou schopni si něco vyřídit osobně.
        • Na vás si troufne i mravenec po flámu Rudý doktore.
          • máte možnost soudružko,vylezte z anonymity a nebudte posraná,jste ubohá žvanilka jejíž kecy nemají ani hlavu ani patu,jsou to jen výkřiky do tmy a totéž dělají i děti takže jste jen infantilní hloupoučká zbabělkyně.zkuste se někdy poslouchat a číst si své komentáře,které jsou opravdu velmi přínosné ale možná tak od 10-ti letého dítěte.
          • proč asi máte před přezdivkou soudružka že *1* *1* *1*
    • Dohoda se plní a proto Putin dodává na Ukrajinu "humanitární pomoc" ve formě zbraní a munice? Stačilo by, aby Rus odtáhl z Ukrajiny a nechal Ukrajince, aby si ve své zemi udělali pořádek sami. A taky jim vrátit uloupený Krym.
      • http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Cesky-europoslanec-ma-sokujici-informace-U-Debalceve-je-obkliceno-2200-vojaku-NATO-Proc-to-nikde-nepisou-362107
      • Důkaz?
        • Necítím potřebu něco dokazovat nebo jinak reagovat na podobná inkvisitorská residua z dob komunistických vyšetřovatelů a soudců.
          • no jasně, protože ni ani dokázat nemúžeš... *14* *14*
  • Politici okradli plátce daní o 100 milionů korun, které mohli být ve zdravotnictví a nebo pomoci postiženým a nemocným Českým občanům.
  • Zde každý vidí do jakého spolku jsme vůbec vstoupili!EP se zřejmě sestává z fašounů a dementů!I ten poskok v Bílém domě po 50 letech zjistil že i když uvalili sankce na KUBU,byly k ničemu!!!Dementi z EU zřejmě nesledují toho loutkoherce který je vodí již několik let na provázku a stále nezapnuli vlastní myšlení!EP zrušit neboť sankce poškozují i naši republiku a se svazákem SOBOTKOU dopadneme jak hubkaři!
    • Chovej se slušně komoušský demente, nejsi v z a s r a n ém rusáckém bordelistánu. Tady je civilizace, chcešli takto žvástat táhni do gulagu, tam tě váš guru - komouškofašistický potrat skřet putin naučí jak se píská.
  • Tak zloději nicků - Rusofilové! Registrovala jsem si nick aby každý
    viděl že vaše hlouposti nepíši já.

    Celý den mě šopiníte a pomlouváte v rámci kampaně na zdiskreditování odpůrců
    Ruské totality. Vaše dnešní sprostárny jdou už přes míru.
    • Odvážná,mně byl také mnohokrát ukradený nick a proto jsem začal psát pod mailem a mám klid a všem hlupákům bez názoru jsem znemožnil přivlastnovat si cizí komentáře.Jen bohužel odvahu tady má málokdo a nebo je tady další možnost,že je zde více oslů než seriozních pisatelů bez ohledu na názor,na ten má právo každý pokud je smysluplný.Chválím vás.
  • co je ta EU za zkurvence,tak rusko s nimi jedná o míru a oni mu hážou klacky pod nohy,nic příště už snad rusko s nimi jednat nebude
  • Pište pod svým mailem a nikdo vám nebude krást identitu ale to by jste se museli přestat bát.
  • Soudruzi mě zase kradou nick!

    Putina nesnáším a nešla bych s ním ani kdyby to byl jediný chlap na světě! *16* *16*
  • Tento konflikt je důkazem toho jak jsou lidé hloupí a bojují,vraždí ve jménu nějakého trpasličího trotla jménem Putin,přoč si to Ruská smetánka nejde se samopalem vybojovat sama?Velcí se dělají jen při jednáních jinak jsou to obyčejní poserové a Putin navíc s aspergerovým syndromem.Je to vlastně nevypočitatelný cvok čímž nechci urazit všechny kdo tímto syndromem trpí.
  • Každou noc se modlím ke svému vůdci Putinovi, aby se smiloval a ojel mě. *14*
    • Už z té představy se mě dělá špatně. *16* *16*
  • Rubl posiluje!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit