Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • EU je banda ubožáků,kteří nemají vlastní názor,dělají pouze to co jim řeknou prašivé státy teroristické
  • V článku se nepíše kteří naši lidé mají zakázáno do sajůzu.... *1* Škoda aspoň by bylo konečně jasné kdo není na kremelské výplatnici. *1* *1*
  • Nu, Štětina, jako komunistický aparátčík, se do Moskvy již podíval mnohokrát, Tehdy tam zaníceně zpíval internacionálu a lezl sovětským soudruhům do pozadí, dnes na ně plive. Inu charakter se nezapře. Ženíšek, to je takový Kalouskův synek, slepě papouškující topáckou ideologii a o Kchárlovi ani nemá cenu mluvit. Fulleho neznám, to je zřejmě nějaký bruselský podržtaška. Takže nikdo, o koho by měla mít země, jako je Rusko, zájem.
  • EU zavedla sankce protože se Putin chová jako Hitler když sousedním
    státům krade území.
  • EU, kdyby byla spravedlivá, musela by uvalit sankce na většinu svých zemí, které podporovaly napadení Iráku a také Libyie atd a hlavně na svého pána, na USA. Dočkáme se?

    a Rusko může uvalit sankce na každého, kdo na něj útočí a to taky dělá, skvěle, Rusko *14* *14* *14* *14*
  • EU zavedla sankce protože Rusko ukradlo Ukrajině Krym.

    Takže Rusák nemá právo být ukřivděný. Za sankce si může sám.
  • souhlasím s tím seznamem a měli by ho Rusové podstatně rozšířit... mám návrhy i na naše politiky... třeba Zvorálek, gen,. Pavel, Langšádlová.... ale tito politici jsou pod rozlišováním velikého Ruska *3* *3* *3* *3* *3*
  • Vlade zalez ty ulhané Ruské *12*

    Ty tu kradeš nicky! Křenková byla neruská přispěvatelka.

    V Rusku stále vládne Sovětská totalita. Odpůrci Putina jsou vražděni a zavíráni.
    Novinářka Politkovská právník Magnitskij .. všechny nepohodlné kritiky Kremlu
    Putinův režim odstranil.
  • Proč tady, proemerické *12* Simone trolíš? Proč Ty *12* kradeš nicky ostatním a plevelíš diskuze svými slinty a urážíš ostatní? Jsi vážně tak omezený a tupý, nemocen, nebo přitom masturbuješ a Tvé výblitky Tě ukájí? Je mi Tě líto ale litovat Tě i vůči ostatním dál nehodlám...
  • Navalnyj uvedl.

    Putin si vraždu Němcova objednal u Ramzana Kadyrova který za Kreml dělá špinavou práci.
    • a já uvádím, Navajnyj si vraždu Němcova koupil u Kadyrova, protože se bál, co na něj všechno poví *15* *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit