Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tomasperny

    Tohle bude fakt super a jestli je něco jasné, tak to, že pokvete prodej použitých motorů, protože lidi prostě budou chtít prodlužovat tu životnost auta na maximum. Na druhou stranu jsem v tomhle asi poměrně optimista, možná nepoučitelný, a myslím si, že v té stoprocentní fázi, kdy se řekne STOP, se nic takového nikdy nezrealizuje

  • No já jsem docela zvědavý jak to bude s nákladními auty. Vím, že nějaké elektrické experimenty sice už existují, ale nikdo neví jak spolehlivé to bude při dlouhodobém provozu. A co si budeme vykládat, na nákladní vozy jsou kladeny mnohem větší nároky než na osobní auta. Vím o čem mluvím, sám pár náklaďáků ve firmě mám. A úplně zdaleka nejspolehlivější jsou paradoxně ty nejstarší. U jednoho jsem teď sice musel nechat měnit vzduchojemy, ale to je tak jediná oprava, která za posledních několik let byla potřeba. 

  • A chudáci šejkové nebudou mít co žrát.

  • Tihle fanatici "dobra" zakážou do dvou let vepřové maso a nebo maso vůbec, protože je to proti zájmům zvířat, Zakáží pivo, protože vede k opilství (drogy samozřejmě ne, protože na nich evidentně jedou).

    Plnou hubu svobody, ale sami  prosazují diktát. Kde je ta svoboda? Kde je ten volný trh, ta konkurence?
    Ať zvítězí elektromobilita kvalitou, cenou, dostupností a nebudeme kupovat spalovací motory. 

    Ale fanatici dobra - zákaz!!!

  • Makak

    Esli za 12 let bude existovat nějaký europarlament, tak sežeru svoje sandály...

    • Pozor na to. Goering taky sliboval. :-)

  • Je to stádo inteligentů, co zatím z unie vzešlo tak vždy stálo za kulové. Za ty peníze co tam dostávají, bych také různé hamolotiny odhlasoval a vymýšlel. Stačí se podívat na naše normy a na jejich k nám přenesené. Hlavně naše vedení ve Strakovce neumí nikterak prosazovat naší zem. Stávají se z nás otroci Bruselu.

  • gaheris

    Elektromobilita je stejný nesmysl jako nařízení jak mají být ohnuté banány i okurky, jsou schopni uzákonit mobilní telefony pro kojence ve formě dudlíků! Domnívám se, že jejich platy neodpovídající jejich činnosti jim zatemnily mozek, za chvíli se dozvíme jak poručíme věru dešti!

    • Přesně - okurky, banány...

      A nezapomeň na to nejdůležitější, co vymysleli - velikost gumiček na tužkách...

      Bez jejich sjednocení bychom nemohli tyto tužky používat...

      Nejsem se 100% jistá, ale myslím si, že v tom jede Jourová...

  • dzixy

    Vypadá, že začátek rozpadu EU vykročil.

    • Oni to postrčí doktoři z Islámu. 

  • goyim

    Super video, Milan Uhrík v europarlamentu na toto téma:

    https://www.youtube.com/watch?v=bHhFUqL-QoQ

    • 👍...

  • Vyborna informace, doufam, ze zastanci zeleneho sveta jasaji vcetne vlady fialoveho lhare prosazujici gigafactory pobliz Plzne, co ma v konci denni spotrebu vody jako okresni mesto. Bez baterii bychom tohoto krasneho cile nedosahli....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit