Přejít na výpis diskuzí

Europarlament si vyšlápl na Maďarsko. Hrozí mu i ztráta hlasovacích práv

12.9.2018 14:45
16 příspěvků

Evropská komise má zahájit řízení proti Maďarsku kvůli vážnému ohrožení evropských hodnot. Rozhodlo o tom hlasování v Evropském parlamentu. Maďarský premiér Viktor Orbán ale už v úterý podobné rozhodnutí kritizoval jako snahu potrestat jeho zemi za to, že se odmítá stát "zemí přistěhovalců".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Za to, že chce Orbán chránit  sou zemi a lid má být Maďarsko potrestáno...?!

  No není to paradox...?!

  Celá EU chce, aby každý stát skákal, jak ona píská...

 • dzixy
  Domnívám se, že pokud EK nepřestane rýpat do Maďarska a Orbána, odchod Maďarska bude další "exit". No a potom to již pojede jako po másle🙂
  • No to  byla tragedie! To bychom zase "osvobození" od potomků Hunů z východu. Ale přežili jsme socialismus hnědý i rudý, tak snad bychom to také nějak přežili na východní Sibiři, kam by nás bezpochyby ti kremelští potomci Hunů ové odlifrovali, jak nám svého času vyhrožoval Brežněv.

 • Aby toho nebylo málo.. PRO !.. hlasovali bohužel i někteří naši !..Dita Charanzová (ANO), Martina Dlabajová (ANO), Petr Ježek ( ANO), Stanislav Polčák (STAN), Luděk Niedermayer (TOP 09), Jiří Pospíšil (TOP 09), Jaromír Štětina (TOP 09) a Miroslav Poche (ČSSD).Proti !..Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL),Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), Pavel Svoboda (KDU-ČSL), Jiří Payne (Strana svobodných občanů), Jaromír Kohlíček (KSČM), Kateřina Konečná (KSČM), Jiří Maštálka (KSČM), Evžen Tošenovský (ODS)Jan Zahradil (ODS), Jan Keller (ČSSD)

  • dzixy
   Všude je zrádců dost, proč ne u našich politiků?? Prokázali však ztrátu solidarity s Pravdou Maďaru o zkorumpované EU. Všichni jsou pro příště NEHLASOVATELNÍ.
 • Kluci maďarští - dobře to vedete. Nikdy se nezapomene jak hordy zdivočelých a páchnoucích afrických vetřelců zaútočili na Vaše nádraží v Budapešti. Nikdy se nezapomene jak ty smečky pochodovaly po dálnici na Německo. Nikdy se nezapomene, jak smečky zablokovaly osobní vlaky do Rakouska. Vetřelci jsou primární příčinou rozvratu EU.V DDR jim tam vůbec nevadí že čas od času někdo z vetřelců někoho z domácích  zabije. Jen tak. Bezcenný islámský pes vztáhne ruku na Evropana.Jednou přijde čas velkého účtování se psem. Pečlivého účtování.

 • rebel1234

  To chce klid. Jednoho krásného dne se zkostnatělá a nesmyslná EU spontánně rozpadne, podobně jako Sovětský svaz a bude zase na chvíli klid.

  Bůh žehnej Maďarům a Orbánovi !

  • No to by byla tragedie. To bychom tady zase měli z východu Huny v čele s novodobým Atilou. A ti by tady zase udělali "pořádek", jinak obyvatelé evropských kmenových státečků pomlátili mezi sebou.

   • josef.chmela

    Sám jsi tragédie této diskuze.

    • Zajímavé je, že zde nedodržuje styl. Ve své občanském zaměstnání používá stejné výroky, ovšem vbíhaje do manéže, upoutává na ně voláním: "Pane šiditeli, pane šiditeli!"

 • Maďarsko nepochopilo princip demokracie-každý má právo na svůj názor,ale jen pokud je správný,jinak si to vypije! Položil bych si otázku,zda v rámci Visegrádu bychom je neměli podpořit.

 • Maďarsko je součástí EU, budoucích USE a musí proto respektovat zájem všech členů společenství a ne prosazovat jenom to svoje. Jakpak to tenkrát bylo s tím, když se si Maďaři prosadili, že Rakouská monarchie se změní na Rakousko-Uhersko? A to bez ohledu na Království české a ostatní Země Koruny České. Neměli jsme tenkrát také trvat na tom, že monarchie se musí jmenovat Česko-Rakousko-Uherská?

  • Bečíš na špatné pastvině. Maďaři konají správně. A my musíme konat stejně, když jsme V4. CZexit! 😈

   • Tak nevím, jestli to mám nazvat nedostatkem inteligence nebo vlastizradou. Nejspíš autor dostává pašalíky od východostepních Hunů.

    • Jako tvá sebekritika to je sice sebemrskačství, ale když ti to vyhovuje...😈

 • josef.chmela

  Maďarský premiér Viktor Orbán je právem prezidenten. Stará se o svou zemi a svůj lid. Nepochlebuje eurohujerům a mocipánům v EU. Držím mu palce v jeho snažení.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit