Přejít na výpis diskuzí

Europoslanci dali zelenou kontroverzní reformě autorských práv

26.3.2019 13:28
7 příspěvků

Poslanci Evropského parlamentu v úterý schválili reformu ochrany autorských práv na internetu, jejímž cílem je přizpůsobit evropské autorské právo digitální éře a kterou kritici označují za cenzuru internetu. Kriticky se k ní staví například i česká strana Piráti a někteří občanští demokraté, podle...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Marcelskrc

  Boží totalita na novo

 • Jsem pro. A poslanci fandím ať to zlikviduje svobodu na internetu.

   Tihle se musí znemožnit, po nich další a další až lidem dojde že nikdo by jim neměl centrálně vládnout. To že byl někdo zvolen vůbec neznamená že bude rozhodovat lépe než člověk sám za sebe, nebo v malé skupině. 

  Mimochodem googlu tohle vadit nebude... Prostě bude odkazovat na svůj YouTube a na noviny které si samy zaplatí že chtějí být ve vyhledávači... Ostatní vyhledávače nic na házet nebudou moci a servery co nebudou platit googlu za vyhledávání budou ve vyhledávači odkázány az na dalších stranách a jenom formou odkazů.

 • Europoslanci, kteří schválili nedomyšlenou až hloupou úpravu reformy autorských práv, potvrdili, že jsou eurohujeři, kteří dál zvětšují svůj škůdcovský potenciál a ještě intenzívněji participují na budování eurohujerské diktatury. Zavádění předmětné reformy o autorských právech v konečném důsledku nejvíce odskáče běžný uživatel internetu, demokratické hodnoty opět dostávají na frak. Europoslanci potvrdili, že EU v současné podobě je neudržitelná, že Evropská unie potřebuje projít zásadní reformou, která odstartuje renesanci étosu rodiny evropských národů. O to více se prodírají do popředí pozornosti Evropanů blížící se volby do EP, které dávají evropskému voliči jednu z posledních možností zastavit nebo aspoň přibrzdit nebezpečně  rozjetý eurohujerský vlak řítící se do propasti. Jde o hodně, jde totiž o přežití evropské civilizace.
  • Z článku: "Směrnici, kterou v úterý EP podpořil, musí ještě schválit unijní země, které pak budou mít dva roky na to, aby ji převedly do svého práva." 

   Ostatně soudím, že z EU má být vystoupeno. Dva roky by mohly stačit.

   Co se týká jiné diskuse na těchto stránkách: Je hrozné pomyšlení, že si budou vedle sebe na písku hrát děti, pro něž Směrnice již byla implementována, a děti, pro které ještě implementována nebyla.

 • TheGGG

  čekám na seznam všech českých europoslanců a toho jak hlasovali... co si navolili v jiných zemích za zrádce, s tím člověk moc nenadělá, ale zajímalo by mě, kteří naší "zástupci" jedou v žoldu nadnárodních korporací a megavydavatelů, kteří svým lobbingem tu pra*árnu protlačili

  • Odkaz na to, jak kdo hlasoval najdete tady na Lupě.cz

   Seznam ve formě PDF souboru je zde

  • Ano, je dobré znát jména padouchů, kteří hlasovali pro cinknutou reformu autorských práv. Každý občan s těmito informacemi naloží po svém. Někdy bývají cesty spravedlnosti zatraceně spletité.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit