Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tihle rádoby politici tam nalezli jen kvůli penězům,je škoda že je neprokoukli dříve.Tak se museli sami odhalit.Je velká škoda, že převážná část našich politiků to dělá jen pro peníze, jinak by se poctivou prácí neuživily,protože kdo jde do politiky musí být buď hodně nasranej nebo nic neumí.
  • Psal jsem zbavit mandátu,na co si hrají Telička a Ježek.Co proto udělal Faltýnek.?
  • Je vidět, že i mezi příslušníky Drhodr (Drahošovy hovězí držky) se najdou jen debilní lidé.
    • Hrebeňáre, dost ubohé.
      Ale co jiného čekat od SPOZ (Smečka poskoků ožralého Zemana).
  • Je vidět, že i mezi příslušníky Busmea (Burešova smečka ÁNO) se najdou slušní a soudní lidé.
  • se prý na gymnaziu začína učit.Jeden Kalousek má deset Ježků. Ještě zanést do tabulek.Marné v parlamentu EU je nepoužitelný ale tady na školách bude zářným příkladem jaká špína která setrvává v EU parlamentu.Ježku ježku z tebe musí mít rodina radost!
  • tedy kvalitní záškvara. Sám by se do europarlamentu nikdy nedostal. Vyškrábat se tam po cizích zádech a pak se "rozejít" a nevrátit mandát? To už musí být kus otrlého pacholka.Třeba taková Bobošíková byla též podobná krysa. Po zádech Železného se tam vyškrábala a takovou dobu tam parazitovala.Toto Ježek bude zvlášť kvalitní certifikovaný křivák.
    • Ano,je to přihrblík a krysa.
  • Pan Ježek dokazuje, že i v ÁNO jsou slušní, soudní a normálně uvažující lidé. Ale prý se to "hnutí" kvůli presidentské volbě začíná štěpit. *1*
    • Ale co vám říká mozek.ANO či ne ANO.S tím se v mysli vypořádejte.
  • Milí weboví administrátoři,můj protest jste nevymazali.Postavili jste mě na úroveň "bijce pitomečků".To je povzbudivé a tak se znovu pokusím opakovat svůj příspěvek.
    Pane Ježku,Vaše názory na hnutí Ano se mohou vyvíjet.Stejně jako názory hnutí ANO na vnitřní i zahraniční politiku.Rozcházíte se.To jste ostatně konstatoval.A tak jste se svobodně rozhodl z přikrývky ANO odejít.Ctní občané to dělají se vším všudy.Tedy s tím,že klanu odevzdají i počitky.Takže vrátíte hnusnému hnutí ANO svůj mandát europoslance?Pokud ne,je to od Vás plácáním do vody a tudíž nedůvěryhodné.Pak jste jen pouhým lživým prospěchářem.
  • Napsal jsem příspěvek,který se nepříčil Vašim pravidlům a přesto jste ho zamítli.Jde tady znovu o cenzuru nebo o vyčůranou stranickost?
  • Admsap
    Proč vy Zemanovci musíte urážet každého s kým nesouhlasíte? Asi proto, že jste tupí a na nic jiného se nezmůžete - jste holt Zemanovci a jaký pán, takový kmán.
    • Protoze jim dosly argumenty !!!! Nastupuje rev, vyhruzky,lzi, pomluvy, sprosta slova atd....
    • Nezaregistroval jsem,že "Zemanovci" urážejí nesouhlasující.Probuďte se,budťe demokrat a ne tupec.
    • O´ jaký si můdrý, senilní geronte
      • Admsap
        Do očí bys mi to neřekl. Zesral by ses strachy .
        • tvý rozflákaný tlamy bych ti toho řekl i víc blbečku!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit