Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • populista je ten co říká co lidi chtějí slyšet? a ten co říká to co lidi štve je Kalousek?
    • josef.servit.9
      Pozor známá Topolánkova poduška Slonková našla nového sponzora? Je to Fiala, nebo Kalousek? Uvidíme komu bude škodit?§§§!
  • Jen loutka či *ebil,
    jedná podle toho co mu tkzv. radí novináři. Reálné Prostitutky prodávají jen tělo, většina novinářů,zejména z ČT24 prodává svou duši. Ani se nedívím, že Miloš Zeman o nich mluví jako o žumpě, stoce, presstitutkách atd.
    • Tak ČT se poslední dobou dost zlepšuje. Samozřejmě k tomu, aby se dostala na úroveň Channel Four mají ještě daleko, ale přece jen se snaží. A rozhodně lze z ČT získat objektivnější informace než z pseudonovin typu Parlamentních listů.
  • Všude jsou rozumný lidi a když se dají dohromady jde to umí porazit lživé pseudo-elity Trump,Brexit, island, atd. jen u nás dotační podvodník ve vládě ovládá ministerstva které přímo souvisí s udílením dotací stačí dát koblihu a lid mu ještě tleská *13* *11* *12*
    • Tak Trump je lhář, podvodník a kdoví co všechno, Brexit zvítězil díky podvodu, možná tak s tím Islandem máte pravdu. Rozumní lidi jsou všude, ale často je přebijou tumpci, jak je vidět na vítězství Trumpa, Brexitu, posilování fašistů v čele s Le Pen, Orbánem, Katzinským, Zemanem, Babišem, Okamurou a kdoví kým dalším.
  • nenávidím islám v jakékoliv podobě a budu proti němu bojovat všemi prostředky
    • ano, zburcuj na zahradě celou králíkárnu a přejdi do útoku, ty uslintaná ruská tlamo
  • Lepší tisíc tzv. populistů, než jeden fanatický sluníčkář!!
  • Dnes už díky WikiLeaks ze zveřejněných e-mailů víme, že hlavní komentátoři CNN si nechávali podrazné otázky vůči Trumpovi vypracovávat ve volebním štábu Hillary Clintonové a Demokratické strany. To byla ta nezávislá a objektivní žurnalistika! Hlavní moderátor televizní debaty zase předem informoval volební tým Hillary Clintonové o tom, jak bude proti Trumpovi postupovat a nabízel poradenství v mediální oblasti. To vše se provalilo v posledních dvou balících e-mailů, které byly zveřejněny. Příklady jdou do desítek a otřásají důvěryhodností drtivé většiny medií. Ostatně i u nás máme podobné zkušenosti z kampaně „Volte Karla“ a z nekonečné skandalizace a nálepkování prezidenta Zemana.

    Pravdoláskové elity jsou všude stejné, ať se jmenují jakkoli, a demokracie pro ně platí jen do té míry, pokud jim úslužně přitakává.
    • Myslím, že není potřeba pracně hledat proč CNN a spol. (včetně našich hlavních sdělovacích prostředků) takto funguje. Stačí si přečíst toto: http://www.narodnisjednoceni.cz/20150430.htm, http://www.rense.com/general44/sevenjewishamericans.htm, cituji: "Those seven Jewish men collectively control ABC, NBC, CBS, the Turner Broadcasting System, CNN, MTV, Universal Studios, MCA Records, Geffen Records, DGC Records, GRP Records, Rising Tide Records, Curb/Universal Records, and Interscope Records." resp. " Potlačování konkurence a nastolení místních monopolů na šíření zpráv a názorů charakterizovalo růst židovské kontroly nad americkými novinami. Výsledná schopnost židů používat tisk jako nerozporovaný nástroj židovské politiky by bylo možné stěží ilustrovat lépe, než na příkladech tří nejprestižnějších a nejvlivnějších celostátních novin: New York Times, Wall Street Journal a
      Washington Post."
    • Asange je borec
  • Nakonec Japonec *1*
  • Vykurvenej poševní výtok teplouš Semjon Gayínek od rána jezdí kolem Náchoda a ne a ne se trefit, kriplkára má zřejmě error!!!








    PCHE !!!
    • souhlas
  • Takže jsem stará babka, narozená v roce 1930, mám kalhotky velikosti xxxxxxxxxl a jsem tlustoprdka. Kdo to napsal? Určitě ty Mirsová že. Jsi mrcha. *8*
    Já nejsem žádná babka, babča, babizna ani nemám kalhotky jako vrata od stodoly. Tohle ti nedaruju. Jen počkej. Je tu ještě druhá pusinka a ty to víš. Je tuuuuuuuuuuu.

    Jediná chytrá je tu koloběžka 1 . Mám tě ráda. Také nemáš ráda zloděje Babiše.

    A vy pánové se sprostou Mirsovou jste vzduch. Simča Pilátová si nad vaší hloupostí umyla ruce. Až do 10 budu v Náchodě a vám do toho nic není. NULY. Bye.
  • Už se těším až bude ruský radar v Náchodě.
    • Přestaň krást můj nick a datum narození 1990.
      Lidi si pak myslí že já jsem babka pusinka narozená v roce 1930.
      Ubožáku. V ČR bude americký radar. Bye nulo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit