Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rozumný názor.Divím,že si pražská kavárna nevybrala tohoto pána.Asi by měl větší popularitu než ráčna Drahuška.
  • Čím dál více jsem přesvědčený, že p. Hannig by byl opravdu prezidentem, který by rozhádané čechy spojil. Nevadíla by mi jeho "neznalost" politických manýr, protože ty pouze akcentují v lidech velmi nepříjemné pocity, které pak nutně vedou k rozhádané společnosti. Já sám jsem volil M.Zemana vůbec poprvé až ve II. kole jako "nutné zlo". Zeman je zkrátka svůj a nikdo už ho nepředělá. Nehledě na jeho zchátralý zdravotní stav, za který si nepochybně může sám, tak v boji jeden proti jednomu jsem se musel rozhodnout pro toho, který je čitelný, kterého známe a který má především zájem na tom, aby se Česká republika udržela na mapě světa jako suveréní stát. U jeho protivníka jsem tyto vlastnosti výrazně postrádal a od začátku se mu nepodařilo ani jednou projevit vlastní myšlenku. Odkud se najednou vzal na poli prezidentsých adeptů lze s úspěchem spekulovat. O tom, že by byl slušný si mohou jeho podporovatelé nechat jen zdát. Jeho projev v prezidentských debatách (všech které jsem viděl od začátku), byl tragikomický. Nepochopím proč vysokoškolský profesor nemá žádnou sebereflexi. Svoji volbu si nesu jako kříž i u větve své pražské rodiny.
    Takže bravo p. Hannigu. Jsme stejná krevní skupina. Váš postoj k EU sdílím naprosto přesně. Do doby, než se změní priority vedení EU je setrvání v jejich pařátech velmi nebezpečné. Proto je nezbytné mít ve vrcholné funkci člověka, který, navzdory svému zevnějšku, nepoklonkuje. A zcela určitě ani západu ani východu.
    PS. S vulgáními lidmi si nedělejte žádné starosti. Hulvát zůstane hulvátem dle úrovně svého IQ ať již fandí Drahošovi nebo Zemanovi. Váš postoj k EU sdílím naprosto přesně. *3*
  • Velmi užitečné názory, které se dnes bohužel nenosí.
  • Máte můj hlas Petře Eduard
  • Celý Brusel je potřený! Hlavy máslem pomazané z samovolby králové .
  • Hannig by se rád omužil s klukem, ale žádnej ho nechce. *9*
  • bohužel mátě Peťo v lečems pravdu ti vogouši chtěji zničit Evropů, votázka je KOMU to prospívá
    • Komu tim prospejete? Druhe strane ..?
      Kdeze uz jsem tuhle otazku jen slysel.
  • Pan Hannig se mýlí!

    Evropská Unie nic nepotírá!

    Jen páchá hloupostí pár hlupáků
    ve "vrcholných orgánech" EU,
    co si myslí, že spapali všechnu
    moudrost světa!
  • http://www.protiproud.cz/politika/3543-druhe-dejstvi-vzpoury-je-pred-nami-plastovi-panaci-kavarny-utraceji-miliony-zbytecne-jenom-petr-hannig-pochopil-zlocin-dvoukolove-volby-brexit-i-trump-zacal-pred-casem-u-nas-k-zemanovi-neni-alternativa.htm

    *5*
  • Blik.....neříkají Vám blesku??
    • očichávači kalouskova zadku, jak se vede ? *15*
      • U mě dobrý,bude líp....co ty bublebum z tichcali,jak ti jdou wc rajóny?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit