Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tady je zase "rudých moudrostí" od "rudých manekýnů". 😀

    • KIMCID

      ALE AŽ KDYŽ JSI PŘIŠEL TY, TY RUDEJ MANEKÝNE 

      • KIMCIDe, kdybys mne znal, tak by jsi se možná divil. Nebyl jsem členem podle zákona " organizace zločinné a opovržení hodné" jak označuje zákon KSČ a přesto jsem se i za komunismu dostal do západního civilisovaného světa, vyžadovalo to pouze vykonávat dobře svou technickou odbornou práci a ovládat jazyky, kterými se mluví v civilisovaných západních zemích.

        • KIMCID

          TRAPNÉ výmluvy bolševika co cestoval na západ a udával své spolucestující. To je prosím Občan obdivovatel organizace zločinné a opovržení hodné EU a pětikolky.

  • To je panoptikum. Varšavská smlouva hadr.

  • Fialový manekýn se utlemuje do objektivů v Bruselu a doma se dějí věci, které by každý normální premiér řešil. Normální, ne podvodem obsazený. 

    Příště učiní koalici s Marťany. To už tady ale bylo. 

  • Čemu se ten blb tak směje?

    • Coby ředitel Evropy a nejlepší premiér Ukrajiny zažívá svých 5 minut slávy. Vystřízlivění přijde brzy.

  • KIMCID

    Albanie zlodějna, fet, korupce a obchod z bílým masem. Jo to zapadá do koncepce EU.

    • Právě proto. Když hadrák mohli udělat veksláci a šíbři. 

  • Je to velký omyl - muslimské země do EU nepatří! 

    - t.j. Albanie v EU nemá co dělat . . .

    • mun.go

      Ano, Antone. Proto UK vystoupilo z EU, neboť ve Spojeném království Velké Británie a Severního Irska je více muslimů, než v Albánii.

      Připusťme, že v UK je 10% muslimů ze 67 milionů obyvatel, to je 6,7 milionů muslimů.

      Celá Albánie má 2,8 milionu obyvatel, z toho 70% muslimů.

      Islam in the United Kingdom

      Islam in Albania

      Islam by country

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit