Přejít na výpis diskuzí

Evropské komisi se nelíbí mimořádné kontroly hovězího, prohlásil Toman

26.2.2019 16:25
26 příspěvků

Evropské komisi se nelíbí mimořádné kontroly, které ČR zavedla pro polské hovězí maso, řekl v úterý na tiskové konferenci ministr zemědělství Miroslav Toman (za ČSSD). Komise prý usiluje i o zrušení povinnosti nahlašovat dovozy masa 24 hodin předem. Pokud Polsko podnikne slibované kroky, je ministr...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Je tisíc věcí, co se nelíbí nám - a celé Evropské komisi je to šuma fuk.

  Tak proč bychom měli mít vyrážku z toho, že se 24 lidem něco nelíbí u nás?

  Nebo kolik těch svatých na orloji Evropy trůní. Ostatním je to asi jedno. 

 • V první řadě sankce by měli dopadnout na dovozce!Co si objedná to dostanne.Jste tak naivní a věříte,že člověk ,který vědomě lže o své spolupráci s Stb vám poví pravdu?A co salmonela a pracovní podmnínky ve Vodňanech?A jeho rudý poskok Toman to je bez komentáře!

  • Píšete-li:"V první řadě sankce by měli dopadnout na dovozce!Co si objedná to dostanne.", znamená to, že si dovozce objednal hovězí maso kontaminované salmonelou, nebo jste, jardo-jano, jen obyčejně hloupý-hloupá?

   Dokážete popsat, jak se pracovní podmínky ve Vodňanech liší od pracovních odmínek na jiných linkách drůbeží porážky v Evropě?

   Perlička na závěr: Pokud někdo koupí salmonelou nakažené kuřecí maso z Vodňan a doveze ho do Německa, tak to podle vás znamená, že by měl být sankcionován v první řadě, protože si to tak objednal. Dost dobrý, hustý, řekl bych.

   • Co čekáš od Ovčana za myšlenku...,? 🙂

  • KIMCID

   a teď nějaký důkaz aby se ukázalo že ze sebe neděláš deb.la

 • To je tak, kdyz se rozhoduje od stolu...


  Bylo by vhodne clenum evropske komise udelat pekne krvave biftecky z polskeho ''salmoneloveho''  hovezivo - to by se to tam pak pekne rozhybalo a rozbehalo...


 • Jednoduché řešení.

  Tak ať si dámy a pánové z Evropské Komise nechají připravit bifteček z polského hovězího, kde je salmonela jakousi přidanou hodnotou.

  To by asi celou věc viděli v jiném světle. Jenže od těchto lidí čekat něco rozumného???

 • Každým článkem, který se objeví v našem tisku nebo v jiném médiu je patrné, že ti evropstí nevolenci z EK

  jsou těmi nejhloupějšími v celé Evropě. Zatočení okurek jsou schopni za účasti našich EU parlamentaristů ještě řešit,  ale to ostatní je přímo katastrofické počínání hlupců bez zjevného výhledu jak dál v EU.Výsledky jsou nejen neradostné ale přímo demoralizující pro řádné občany všech zemí EU. V takovém seskupení setrvat se rovná pomalé sebevraždě. Počkáme si dál jak se EU vyrovná s Trumpem a jeho ekonimickou Amerika na prvním místě.

  • No, kdybychom byli kolonií CCCP, tak bychom měli dvě možnosti: buďto jíst to nakažené maso na chcípnout hlady.

   • KIMCID

    Občan opět ze sebe dělá hlupáka.

 • Monopol na iniciativní blbnutí, moralizování a samolibou kritiku mají bruselští eurohujeři. Naši veterináři si příliš dovolují. Chytráci z EK nejlépe vědí, co lidé v české kotlině chtějí a potřebují. Nemohu si vzpomenout na jediné rozumné počínání EK.
 • rebel1234

  Další kamínek do mozajky, kdy se  běžný člověk ptá sám sebe, nebylo nám bez EU líp ? Neměli jsme aspoň zdravější a méně jedovaté potraviny ?

  • Když se Země Koruny České staly kolonií východostepního chanátu, tak těm poslušným, kteří podle příkazů cara gosudara drancovali naši vlast ve prospěch východostepních nájezdníků a zotročovali své spoluobčany, tak těm bylo skutečně líp. Za bohatá ložiska uranu nám po válce nabízela GB nevídaný blahobyt na desítky let. Avšak východostepní "osvoboditelé", kteří hnědý socialismus vyměnili za mnohem horší a méně předvídatelný socialismus rudý, ten uran prohlásili za svou válečnou kořist !!!??? A naši nejlepší lidé ten uran museli pro ně dobývat.

    kdybychom nebyli součástí EU, budoucích USE, tak by nám hrozilo to co zažil Krym, Abcházie, Osetie, Gruzie... a nejspíš i "přestěhování" na Sibiř, jak nám v r. 1968 vyhrožoval rádoby car gosudar chán Brežněv.

   • Jsme ti vděční, žes nás "obohatil" o své "hluboké myšlenkové pochody" typu gosudar, chanát a východostepní nájezdníci. Nicméně tyto zaklínací mantry už známe zpaměti a na svých patnáct let bys měl učinit další vývojový krok například se naučit říkanku "vařila myšička kašičku". Sám poznáš jak moc to tvůj život zpestří a rozšíří okruh tvých příznivců. Ze starých ohrkaných hesel se nedá žít věčně.....😯

    • Je vidět ,že jsi v tom hnoji nežil!

    • Příteli, snažím se vyjadřovat tak, aby to pochopili i absolventi ZŠ a lidé s omezeným intelektem. Ovšem jsou tací, že to nechápou.

     • No k těm absolventům ZŠ a lidem s omezeným intelektem Příteli  máš evidentně obzvláště blízko, vid...? A nemusíš mlžit s druhým nickem....🙂

     • KIMCID

      Ano vyjadřuješ se jako blbec ze ZŠ. Víc si nevychodil.I osobní vlak má o jednu třídu víc než máš ty.

      • Já myslel,že jsi v Hanoji?!

       A piš azbukou ,jde ti to líp!

       • KIMCID

        Reakce na příspěvek:

        tu neumím.to jen ty  žák VUML

   • Z 1/3 máš pravdu. Teď se zamysli nad tím jak jsme vydrancování západem dnes. Už tu není skoro nic českého. Ani VODA!!!!!!!! A´t žije polistopadový režim.

    • A my snad nejsme součástí "západu"? Naše civilizace snad není euroatlantická?

     • Při pohledu z Číny jsme nepochybně součástí Západu, světa bílých ďáblů. Při pohledu z Mnichova ovšem nikoliv, o Londýnu nemluvě.

      Nicméně jste přinesl zajímavý námět k diskusi:

      1) V čem je naše, předpokládám, že míníte země Koruny české, civilisace podle vás euroatlantická?

      2) Co označujete názvem "euroatlantická"? Proč se ptám? V tuzemském mediálním prostoru je k mání dosti náhledů na problém, od Františka Ringo Čecha přes Vojtěcha Filipa po Miroslava Macka (namátkový výběr! ) a bude zajímavé zjistit, kam se zařadíte. 

     • Takže Vaše psaní o Zemích Koruny České znamená "rozpuštění" v šedi bruselkého euroatlantismu? Někdy Vám dost nerozumím. Být součástí a být stejný není to samé. 

      • Příteli, zjevně nechápeš má slova (to tykání chápej jako projev rovnosti a přátelství). Doporučuji trochu se seznámit s historií a kulturou Zemí Koruny České a jejich podílu na euroatlantické civilisaci. 🙂

       • Reakce na příspěvek:

        Dobré ráno. Váš citát: "...snažím se vyjadřovat tak, aby to pochopili i absolventi ZŠ a lidé s omezeným intelektem. Ovšem jsou tací, že to nechápou." 

        Protože jsem nepochopil Vaše slova, tak si nejspíš budu muset zopakovat ZŠ - tedy, pokud mě to omezený intelekt dovolí. Vím, není Vaší vinou, když čte klenoty Vašeho intelektu člověk jako já. 

        Chápu někdy jisté emoce, ale nepřehánějte to prosím. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit