Přejít na výpis diskuzí

Evropské podniky zažívají nejhorší časy od poslední recese

24.10.2012 10:56
9 příspěvků

Evropské podniky nyní zažívají nejhorší časy od doby, kdy se eurozóna dostala z poslední recese. Ukázal to souhrnný index aktivity, který v říjnu podle předběžných údajů organizace Markit klesl na 45,8 bodu. Řada firem je nucena propouštět, aby snížila náklady i ceny svých výrobků a služeb.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Je to jen strašení lidí!Jsem venku už pátý rok a práce máme čím dál ti víc.Nenechávejte se pořád oblbovat.Čím více se budete bát tím méně budete požadovat za svoji práci peněz.A O TO JIM JDE!!!!!!!!
 • Soudruzi rusofilové alias ruso-řiťo-lelzci, nedělejte si naděje, CCC (Coobščenije cocialističeskich ctran) alias koloniální říše CCCP je minulostí stejně jako samotný CCCP a neobnoví se, ač se car gosudar Vladimir, jasnoje solnyško snaží ze všech sil.
  Naopak EU-Europe Union dříve či později překoná své dětské nemoci, nezvedení frackové jako Řekové, Čechové a další se naučí slušnému chování a vzniknou pevné a prosperující USE-United States of Europe, I kdyby se rudokožci i jejich car gosudar Vladimir, jasnoje solnyško, pos.ali do výšky. *1*
  • Je s podivem že blázen jako ty se dosud neléčí na klinice pro duševní poruchu. Tohle napsat v době kdy se domeček z karet EU bortí a hospodářský krach obřích rozměrů je na obzoru svědčí o tom že jsi prostě cvok.
  • Naopak EU-Europe Union dříve či později překoná své dětské nemoci, nezvedení frackové jako Řekové, Čechové a další se naučí slušnému chování a vzniknou pevné a prosperující USE-United States of Europe, I kdyby se rudokožci i jejich car gosudar Vladimir, jasnoje solnyško, pos.ali do výšky.
   No, to by se snad musel Hitler probudit, aby tento bordel napravil.
 • A kde se udělala chyba ptám se vás soudruzi z NDR, pardon, kapitalisté z EU. Vysoké DPH, nenažranost politiků a jejich stran v členských státech. Jedni holt bohatnou většina Evropy chudne, tak jste si to v bipolárním světě představovali a přáli, nebo se pletu, vy ovladači světa.
 • EU má zdárně nakročeno k rozpadu.
  • celá budova stranické kleptokracie včetně české pobočky se hroutí
 • Hlavně že počet zbytečných manažerů nám požehnaně roste *2* *2*
  • No jo, dneska je každý mana-žer (žere manu). *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit