Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lopaty a krompáče do rukou a na značky soudruzi.
  • Chtěl jsem změnit svět.......a ono to nešlo.......tak jsem změnil sebe......a svět se změnil sám v reakci na mou proměnu!!!!!

    Celou dobu jsem nadával, jaký má soused za plotem na svém dvorku bor...el.........než jsem si uvědomil že se sám u sebe doma po kolena brodím v hnoji.
    • no vidíš sajmon a stačilo by tu přestat smrdět 24 hodin denně
      • falešný soldáte
  • Vyvstala mi v podvědomí scéna z filmu Osudy dobrého vojáka Švejka, kdy hejtman v podání Martina Růžka, předvádí svému příteli disciplínu písařů:
    "Nemyslete si, že vás tady mám na krmníku *12* *12* *12* ! Méně žr´t a více dělat!
    Kdy prasknete *12* *12* ? Dle rozkazu."
    Asi tak.
  • jdu náhodou kolem








    WOW !!
  • "Evropský parlament" je nejen směšný ale hlavně zbytečný jako celá EU!!! *16* *16* *16*
    • dearputin.com
  • "JAK NAHOŘE, TAK DOLE" anebo "MAKROSVĚT JE ZRCADLOVÝM ODRAZEM MIKROSVĚTA" nemusíme chodit do evropského parlamentu, já navíc nerozumím jak funguje parlamentní žumpa protektorátu "česko" anebo spíše rozumím tomu bor...elu na kolečkách příliš dobře.....
    • vanhorne
      "JAK NAHOŘE, TAK DOLE"
      Ja si zase myslim ze je to opacne.
  • jsou přítěží EU. A to se mezi nimi najdou takoví jako řecký termit, které chce státy EU poučovat o nabírání těch vtěrek z gumových člunů. Řecko dlouhodobě největší holý zadek v rámci unie by tady chtělo rozdávat karty? Vyhlášení příživníci na systému by chtěli být vyslechnuti? Bando naučte se pracovat a ne jen prudit a stávkovat. Ještě dlouho budete s těmi svými holými zadky všem pro srandu. Každý naprosto každý může na tu línou pakáž ukázat prstem. Protože zatím přižírají naše evropské peníze!
  • Berou balík a je jim zatěžko se do práce i jen dostavit...pro mnohé jenom příjemné kapesné k ostatním příjmům.
  • http://www.denik.cz/ze_sveta/bitka-v-hamburku-policie-nasadila-proti-cerne-odenym-utocnikum-vodni-dela.html
    • Takhle je lidi milují!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit