Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chtěl bych být vězněm na Ukrajině. Mám již delší dobu vyhřezlou plotýnku 9mm a naši doktoři mi na předepíšou maximálně oblbováky, nejdříve injekce, potom kapačky a nakonec tablety, protože ani masáže nepomáhají. Tam by mě přijeli léčit Němci a ještě tým z EU.
    • Kdoví kolik si za to léčení paní Tymošenková zaplatí. A že by na to měla. Nakradené miliardy, které si přitáhl její muž do podnikání v emigraci unás.
  • Tolik starostí pohlavárů z EU o zlodějku Tymošenkovou? BĚŽTE UŽ DO P R D E L E BUZERANTI. *12* *12* *12* *16* *16* *16* NÁS ONA VŮBEC NEZAJÍMÁ!!!!!!!!
  • bude brzy marodit Mudr Rath ?? Takova specialita na vychode. Jak se nejaky politik , podnikatel a dalsi exot dostane do problemu , hned tezka choroba. Rath je ted aktualni , pry tam bude cosi jako lidova veselice , jinak receno volby , golfiste a dalsi sportovci z partaji co smrdi jinak nez ta co vyhrala , studovat domaciho lekare !!! Svinska banda simulantu , jak napsal jaroslav Hasek velmi nadcasove.
  • Paní Tymošenková, určitě je vykukaná, proto ji úřady daly k soudu a naši politici jejímu manželovi
    dají pobyt nebo občanství -vrána k vráně sedá ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit