Přejít na výpis diskuzí

Evropští auditoři začali kvůli možnému střetu zájmů s kontrolami na úřadech

11.1.2019 16:59
šar 68 příspěvků

Na českých úřadech začal tento týden audit Evropské komise, sdělila mluvčí ministerstva práce a sociálních věcí (MPSV) Barbara Hanousek Eckhardová. Tři generální ředitelství komise prověřují předcházení střetu zájmů při přerozdělování evropských dotací. Důvodem pro audit je podezření evropských úřadů,...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den, čas od času do této diskuse vstoupí i redakce. Prosím, pokud je to možné o odpověď na následující otázku.

Před týdnem jsem měl týdenní distance za údajné porušení pravidel diskuse. Budiž, přežil jsem, i když jsem nikdy nezjistil proč bylo k tomuto opatření v mém případě přistoupeno.

Chci se zdvořile zeptat -  redakci nikterak nevadí vulgární a implicitně urážející vstupy člověka s nickem "todo?"

Jak jde více porušovat pravidla zdejší diskuse? Nebo jsou si někteří diskutující "rovnější?"

Předem děkuji redakci za odpověď.

• Jsi tele.

• kolobezka.1 je dlouhodobě nejprimitivnější id*ot na netu, jaké opečovávají neschopní hlupáci z tiscali

• Je mi lito, ale v primitivnosti na tebe vazne nemam...

• ... přání otcem myšlenky nejprimitivnějšího hlupáka na netu

• Nebud tak sebekriticky...

• ).(

• Opravdu ubohe...

• Reakce na příspěvek:

... opravdu na tebe s*ru, chudáku

• dzixy
      Todo, domnívám se, nebo spíše tomu věřím, že musíš být miláčkem tiscaláků, pokud Ti pomíjí tvé vulgární urážky a žádný názor na diskutované téma. Ale jak vidíš, ani moc neprovokuješ, protože jsi průhledný jako krišťál  a obsahově blízko nuly.😎
      • Tys zjevně nepochopil, že mě nezajímají legrační témata tiscaláků. Užívám si trapáky jako tebe.

• A vsichni ostatni si zde uzivaji tve trapnosti...

• Zkrátím to, blbe. Ty zde smrdíš pořád. Na víc nemáš. Já zde doma nejsem. Není o čem psát.

• To je videt, ze nemas o cem psat - vsechna vulgarni slova a urazky jsi uz vycerpal a nic jineho napsat neumis...

• Reakce na příspěvek:

Nic jsem nevyčerpal, blbečku, smiř se konečně se svým chabým intelektem, který miluji.

• Reakce na příspěvek:

Co vidí moula jako ty, jistě není směrodatné, ubožáčku, bude se mi stýskat po tvé demenci.

• Reakce na příspěvek:

Vidíš jako celou dobu ho*no, primitivní deb*le, sračkama jako ty není důvod se víc zabývat.

• ... omyl, nejsou všichni primitivní jako ty, vidláku

• Lžš Hrebeňáre.Absolutně největším primitivem  a to už po několik let jsi tady TY. Rudyn Hrebeňár. Vyhlášený prasič zdejších stránek. Je k popukání jak se ty, lidský odpad z Ostrova u Varů nazýváš překladatelem z němčiny. Nebo jak tady vyhrožuješ.Jses pomátl, ne?Když ti bude chtít někdo vyprášit kožich tak si někoho pošle. Kdo z přispivatelů by se špinil s tebou, takovou lůzou?

• Pošli třeba svou deementní babičku, ty zakrslý debílku.

• Nauč se už konečně psát, ty zesraný nepoužitelný nevyvinutý zdegenerovaný slizký deemente.

• ... děkuji moc za tradičně tupé projevy nejdementnějších internetových trosek, na které už zase s*ru, pa

• ... kolobezka.1 tipuji na IQ 3 (a to hodně přeháním, ty bezmocný dementní hlupáku)

• Stale mimo tema a stale urazky...

Zadny pokrok k lepsimu bijce u tebe nevidim...

• ... na témata hlupáků jako ty zásadně s*ru, u tebe NIKDO NIKDY žádný pokrok nemůže zaznamenat

• todo Hrebeňár:

Lidická 3/1332, 363 01 Ostrov

okres Karlovy Vary

Telefon: 723 983 963

• ... chachacha, tvé dementní projevy jsou naprosto k ho*nu, ty zbabělá nulo, už s*ru na s*čku

... zajeď, ale předtím napiš svou závěť, kr*ple

• Mimo tema, porad stejne urazky - tak to se mam ozval pitomecek bijec...

• ... o reakce na ubohá témata mi nikdy nešlo, užívám si blitky na ně sraček s tebou v čele, moulo

• Necháš se zase zapřít ty zbabělá impotentní zkurvenino!

• Napiš místo a čas, zdechneš.

• Dementy jako ty není důvod řešit. Impotenti s oblibou používají tučné písmo, primitive.

• Něčím se "TO" živit musí...

• Jsi primitiv, čau.

• Copak "todo" - to nám všechno vysvětlí!

• ... omyl, s*ru na primitivy, troubo

• Jj - podle známého hesla z roku 1953, které na tebe lze upravit: 

"Se*eš honem - podle norem! SSSR je Ti vzorem!"

• ... super, skvěle jsi dobrovolně zařadil své mektání do středověku, lépe bych to nevymyslel

• Kde je trouba Jéglů?

• ... přesně tam!

• dzixy

Že evropské orgány něco nekalého zjistí se dá očekávat. Jde ale o to, jaký právní dopad jejich zjištění bude mít u nás. Za úmyslně podvody by hříšníci měli být přísně potrestání. Pokud se hříšníci proti obvinění budou odvolávat, měli bychom respektovat presumpci neviny, nejenom proto, že tak stanoví zákon, ale také proto, že o bruselských orgánech si dnes hodně lidi myslí své. A často právem.

• pavel.zajda.7

Blbečkové kontrolují a prd! Pan Premiér se jim, havloidům, chechtá!

Chce to z tý marxistický EUtopie vypadnout!

• Jsi zde letos (letos ne poprvé) jednoznačně nejprimitivnější článek, ubožáčku.

• pavel.zajda.7

Ale ale ty vykurvenej Hrebeňáre už si dlouho nedostal přes ten tvůj vyžilej rypák!

• Jsi celoživotně zes*aný dementní kr*pl, se kterým není důvod se víc špinit, trosko.

• ...vybraný slovník, jen co je pravda...

• ... na poslední lidský odpad jako ty, chudáku, stačí bohatě

• Jediný hodný miliardář na světě je náš československý předseda vlády Andrej Bureš. Co vydělal, to rozdává chudým, je to slovenskočeský Jánošík. Ale když se krade z našeho, je to naše věc ale když se krade z peněz EU, má EU právo to kontrolovat.

• ... tvá demence je úchvatná, bezmozku

• Čo sa čuduje pán doktor, veď všeci kradnú.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit