Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sami exekutoři si za to můžou.Jsou nenežraní,Vána z Přerova je toho důkazem.Sám si zlomil vaz,protože jejich hladovost nezná mezí.A nebojte se ,že budou bez práce.Naprosto souhlasím s ministerstvem s omezením odměn pro ty darmožrouty.Příklad:mám kamaráda a jeho přítelkyně špatně zainvestovala a spadla do toho.A teď se podržte!Visela cca1 mil.a exekutor ji poslal 2 dopisy!!! a z tohoto objemu si naúčtoval odměnu skoro 400 000kč!!!!
    Takový jsou čeští exekutoři-nasr.. jim!Ať se poučí náš stát ze Švýcarska,tam je uzákoněno 5% z objemu dl.částky a fertig.A veřte, mi fakt jim to tam bez problémů funguje.Tihle pijavice z Čech by měly patřit pod ministerstvo jako jejich zaměstnanci a byl by klid.To, že tam někdo zahučí je neštěstí,třeba i po právu,ale tenhle nenažranej hnůj tě pak na trvalo dorazí.Ať jdou někam pořádně makat a ne parazitovat ještě na lidském neštěstí.Zdůrazňuji,píšu o lidech,kteří se dostali nešťastně do úzkých a ne vyčůránků,těch se nezástávám!
    • ... naprosto nekompetentní primitiv se ihned pozná podle pravopisu, aniž se přečte :)))
  • s exekutorama by nebyl zadnej problem kdyby davno existoval lichvarsky zakon, ze vymahana castka muze byt vcetne uroku a exekucnich polatku maximalne trojnasobek dluzne castky!Hotove vyrizene jednoduche jak facka jenze to by si urciti smejdi nic nevydelali....
  • at klidně všichni vychcípaj hlady a jdou na pracák
    • minulý rok mě tahali po soudech nějaký exekutoři že prý dlužím někomu 20 tisíc /plus jejich penále a poplatky dohromady 95 tisíc!/
      NIKOMU jsem nic nedlužil, prostě si to vymysleli, mě to stálo 100 - 120 hodin běhání po soudech, plus několik stovek za soudní výlohy abych vůbec dokázal že nic nikomu nedlužím.
      NIKDO mi ten čas ani náklady neproplatí *16*
      • Žádal jsi odškodnění za křivé obvinění a morální újmu?Taky jistě šlo podat trestní oznámení.
  • Když k Vám vtrhne neprávem policista je poptahován a musí zapaltit škodu.
    Kdyý k Vám vtrhne neprávem exekutor tak se nic neděje a Vy si musíte požádat o navrácení vašeho majetku. A je-li poškozen exekutor se jen směje.
    Je to prostě zběř.
  • inkvizitor. Oba měli a mají v historii v právním řádu jakousi podivnou oporu. Většina lidí se inkvizitorů bála poněvadž mohli kohokoli beztrestně uvěznit, mučit zavraždit a okrást. A soudní systém to zákonem "posvětil" Stejná verbež napříč dějinami se nám objevuje jako takzvaní exekutoři. Já jsem na zlodějskou chátru dost vysazený a chápu, že bych stejně jako ve středověku při případné likvidaci inkvizitorů musel dbát zvýšené opatrnosti poněvadž tato spodina lidstva má oporu v mocenském režimu. ALE KAŽDÝ ZLODĚJ A ZLOČINEC MUSÍ NÉST NÁSLEDKY SVÉHO NEMORÁLNÍHO POČÍNÁNÍ inkvizitor i exekutor......
  • Konečně se někdo odhodlal těm zlodějům zatnout tipec.V dnešní době je to byznys posvěcený zákonem. Samozřejmě špatným a hloupým. To byl Odesácký kšeftíček pro potencionální voliče.Exekuce je už od počátku blbost a to, že exekutora může provozovat kde jaký gauner je do nebe volající. *16*
  • Já dlužil 13000kč,ne mojí vinou,bez žádného varování mi zablokovali účet
    a napařili se vším dohromady pálku 138 000 kč.
    Je to banda zlodějů a jak slyším exekutor,trhá mi to žíly.
    Zastupoval mě právník,který ze mě vytahal také slušnou částku
    a nakonec jsem se dozvěděl,že s panem exekutorem jsou velcí kamarádi.
    Přihrávají si to mezi sebou a jenom se dementně smějí.
    Když jsem přišel na ten úřad zaplatit,samá arogance a výsměch.
    Do kanceláře než přijdete,tak kontrol jak kdybych šel do Bílého domu.
    • zlatí komunisti
  • Exekuční soudy a exekutoři dokážou právní divy,jeden odsouzený k exe.kvůli přeplatku,druhý-exekutor odsouzený za výkon z pověření soudu.Bohužel v Plzni.... .https://www.youtube.com/watch?v=3nlCAZ7dVKU .

    https://www.youtube.com/watch?v=PbGiEGf81Jo
    • Plzeň si neber do huby šmejde *10*
  • Dávno měla být ona sebranka zrušena a ponechat jen pár exekutorů při soudech na extrémní případy vysokých dluhů a zpronevěr. Pro dluhy drobnější až do 5 - 10 mil. vrchovatě postačí ustavení finanční policie při PCR která by execírovala zavčas i malé dluhy a nedoplatky s kolkovným poplatkem. Tak by se i při dnešních lichvářských sazbách přestali vytvářet hromadní bezdomovci a bankrotáři. *14* *14* *14*
  • to by se v rusku nestalo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit