Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dávno měla být ona sebranka zrušena a ponechat jen pár exekutorů při soudech na extrémní případy vysokých dluhů a zpronevěr. Pro dluhy drobnější až do 5 - 10 mil. vrchovatě postačí ustavení finanční policie při PCR která by execírovala zavčas i malé dluhy a nedoplatky s kolkovným poplatkem. Tak by se i při dnešních lichvářských sazbách přestali vytvářet hromadní bezdomovci a bankrotáři. *14* *14* *14*
  • je nová doba.Dlužník už je pořádně sofistikovaný.Tisíce výmluv a vytáček.Tady píšící mluvkové mají evidentně holé zadky.Celý život.Když mně někdo v nouzi požádá o půjčení peněz - nikoliv o finanční dar, tak mu přeci vyjdu vstříc.Pokud se pak nemá k vrácení nastupuje fáze vymáhání.Než začali být exekutoři kreativní byli tady kluci co mluvili v azbuce.Bylo to bez papírování.Ani to mnohdy nestálo moc.Ale efekt tady byl.I když třeba někde ukápla kapička krve.Půjčení nikdy nelze vyměnit za darování.
  • Konečně se někdo odhodlal těm zlodějům zatnout tipec.V dnešní době je to byznys posvěcený zákonem. Samozřejmě špatným a hloupým. To byl Odesácký kšeftíček pro potencionální voliče.Exekuce je už od počátku blbost a to, že exekutora může provozovat kde jaký gauner je do nebe volající. *16*
  • Když k Vám vtrhne neprávem policista je poptahován a musí zapaltit škodu.
    Kdyý k Vám vtrhne neprávem exekutor tak se nic neděje a Vy si musíte požádat o navrácení vašeho majetku. A je-li poškozen exekutor se jen směje.
    Je to prostě zběř.
  • inkvizitor. Oba měli a mají v historii v právním řádu jakousi podivnou oporu. Většina lidí se inkvizitorů bála poněvadž mohli kohokoli beztrestně uvěznit, mučit zavraždit a okrást. A soudní systém to zákonem "posvětil" Stejná verbež napříč dějinami se nám objevuje jako takzvaní exekutoři. Já jsem na zlodějskou chátru dost vysazený a chápu, že bych stejně jako ve středověku při případné likvidaci inkvizitorů musel dbát zvýšené opatrnosti poněvadž tato spodina lidstva má oporu v mocenském režimu. ALE KAŽDÝ ZLODĚJ A ZLOČINEC MUSÍ NÉST NÁSLEDKY SVÉHO NEMORÁLNÍHO POČÍNÁNÍ inkvizitor i exekutor......
  • Já dlužil 13000kč,ne mojí vinou,bez žádného varování mi zablokovali účet
    a napařili se vším dohromady pálku 138 000 kč.
    Je to banda zlodějů a jak slyším exekutor,trhá mi to žíly.
    Zastupoval mě právník,který ze mě vytahal také slušnou částku
    a nakonec jsem se dozvěděl,že s panem exekutorem jsou velcí kamarádi.
    Přihrávají si to mezi sebou a jenom se dementně smějí.
    Když jsem přišel na ten úřad zaplatit,samá arogance a výsměch.
    Do kanceláře než přijdete,tak kontrol jak kdybych šel do Bílého domu.
    • zlatí komunisti
  • já bych uvítal, kdyby mi nějaký exekutorský vyděrač zabušil na dveře. Zgustnul bych si na něm.....ale oni mají strach.....
    • řeknu ti soudruhu jak by to probíhalo.
      exekutor ti zazvoní na dveře a ty mu MUSÍŠ OTEVŘÍT, LEGITIMOVAT SE, případně ho pustit domů a nechat ho aby prošel byt. je uplně jedno jestli něco dlužíš nebo ne, pokud on bude mít lejstro tak může odnést jakýkoliv majetek chce a ty si pak musíš dodatečně v řádu měsíců to z nich zpátky dostávat.
      pokud neotevřeš dveře nebo exekutora vyhodíš tak za hodinu přijde s policajtem který DVEŘE TŘEBA VYRAZÍ !! nebo za pomocí zámečníka vypáčí.. toho zamečníka naučtujou tobě, soudruhu
      • podívej soudruhu, kdyby mi nějaký exekutorský parazit tvého typu bušil na dveře, otevřu, požádám ho aby se legitimoval a i když jsem nikdy nikomu nic nedlužil a nedlužím, nechal bych ho projít byt a odnést si co je libo. Poté bych ho sledoval, zjistil kde bydlí, jednou večer k němu nakráčel a odvezl bych si přes jeho protest všechny věci zpět a ještě bych mu naůčtoval exekutorský soudruhu 1000 procent poplatek splatný ihned jako odškodnění za mou námahu. Pokud by měl tvůj kámoš soudruhu nějaké pindy, přehrady jsou hluboké.....
        • Máš smůlu, on se Ti legitimovat ani nebude a příjde, když nebudeš doma. Může se i splést a vlézt do jiného bytu. Ty máš ovšem tu smůlu, že musíš "soudně" doložit, že nic a nikomu nedlužíš. On se Ti podle toho dnešního blbého zákona vůbec zpovídat nemusí. Pokud mu náhodou "vyklepeš" roucho, napadl jsi veřejného činitele. Půjdeš sedět. Aby jsi měl zaco, tak jen okamžitě odstřelit. Vyjde to nastejno. *16*
          • Pokud přijde jak nebudu doma, tím hůř pro něj soudruhu. Přece se dovím, kdo mne vykradl. A pak mu to mnohonásobně vrátím. Samozřejmě beze stop aby se režim nemohl mstít. Na rozdíl od tebe totiž nejsem ovce, která poslušně čeká až kdo ji oškube a zařízne.
  • Exekuční soudy a exekutoři dokážou právní divy,jeden odsouzený k exe.kvůli přeplatku,druhý-exekutor odsouzený za výkon z pověření soudu.Bohužel v Plzni.... .https://www.youtube.com/watch?v=3nlCAZ7dVKU .

    https://www.youtube.com/watch?v=PbGiEGf81Jo
    • Plzeň si neber do huby šmejde *10*
  • s exekutorama by nebyl zadnej problem kdyby davno existoval lichvarsky zakon, ze vymahana castka muze byt vcetne uroku a exekucnich polatku maximalne trojnasobek dluzne castky!Hotove vyrizene jednoduche jak facka jenze to by si urciti smejdi nic nevydelali....
  • at klidně všichni vychcípaj hlady a jdou na pracák
    • minulý rok mě tahali po soudech nějaký exekutoři že prý dlužím někomu 20 tisíc /plus jejich penále a poplatky dohromady 95 tisíc!/
      NIKOMU jsem nic nedlužil, prostě si to vymysleli, mě to stálo 100 - 120 hodin běhání po soudech, plus několik stovek za soudní výlohy abych vůbec dokázal že nic nikomu nedlužím.
      NIKDO mi ten čas ani náklady neproplatí *16*
      • Žádal jsi odškodnění za křivé obvinění a morální újmu?Taky jistě šlo podat trestní oznámení.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit