Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Může mě někdo vysvětlit proč Dr Ráth sedí už třičtvrtě roku ve vazbě a Barták,Dalík,Parkanová jsou v pohodě a běhají si na svobodě?Já to nechápu.
    • Ostatní asi nenosí miliony v krabicích. Zavřel bych je bez milosti od A po Z a nejméně na dobu jako trvá jejich funkční období! K u r v y nenažraný.
    • Já jo, Barták řekl, že je nevinný. Ubohý to systém, když měří centimetry pokaždé jinak *12* *16*
  • Další komouš za mříže!
    • Komouš?
  • Zavřít z m r d a.
    • nejdřív vrátit a pak...
  • Ve skutečnosti lhali ty zmetci americký. Celý to bylo postavený tak, aby tatra šla do kytek a praga taky. Adams se tu vyvaluje jako mrcha, ve skutečnosti se bojí domů, protože by tam měl problémy jako Cabaniss. Ten halzlík je souzenej v americe - hádejte kvůli čemu? Podplácení a křivý svědectví ........
  • Jaképak čelení žalobě?Tito novodobí zloději už měli dávno sdílet společnou komůrku na Borech,nebo někde jinde v zaopatřovacím zařízení bez možnosti podmínečného propuštění,nebo amnestie. *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
  • Barták je přeci "NEDOTKNUTELNÝ", ale v opačném smyslu než Romové.
  • Bartáka nevzali do vazby a tak veme žolíka někam hodně daleko. Peněz na to má dost. *12*
  • Proč není ve vazbě?? Že by zase Kalouskuv přítel, jako Parkanová?? Co tomu říká jejich předseda strany TOP 09 zvaný spací pytel :)) ? Snad už někdo pujde do tepláků.
  • Barták na hrad Mírov
    • nějak se pomalu dohledávají ty peníze národa
      i 1 milion je dobrý na cokoliv

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit