Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hajzlovi, který je profláknutý by se neměl nikdo omlouvat, spíš ho zavřít. *11*
  • svinstvo!
  • tak vidíte vy,co stále všechny ve vládě nazýváte zloději a obviňujete je z lumpáren.krádeží a chteli byste je zavřít,nebo zastřelit....dokažte to aspoň jednou u soudu!!!!já netvrdím,že to není pravda,ale rozdíl je to vykřikovat na internetu a sehnat dúkazy,postačující k odsouzení u soudu....i krást se musí umět....t.j.bez důkazů!!!!
  • Typické pro naši justici. Gaunerům, kteří připravili stát o miliardy se omluvíme a řidiče Smetanu, který způsobil škodu 15 000 Kč, kterou zaplatil zavřeme podle rozsudku p. soudkyně Langerové na 100 dní do kriminálu. Jen tak dál ať se vyrovnáme Somálsku a Zimbabve.
    • máš v tom zmatek,on nešel bručet za pomalování plakátů,ale za to,že nerespektoval rozhodnutí soudu!!!!
  • opět zapracovala "neviditelná ruka" čím víc ukradnu a vytuneluju tím jsem "křišťálově čistější" , *16*
  • To je typická prasárna, kterou předvádí pro změnu justice.
    Omlouvat se zloději, podvodníkovi, jenom proto, že se tak rozhodl soud, který postupoval naprosto v rozporu se skutečností, to je to, co se nazývá justiční mafie.
    To, že je rozhodnutí ovlivněno židovskou loby, pomíjím.
    Takovýhle stát, takové politiky, takovou justici- to rozhodně ne!
    Do pruhovaného a na doživotí. Nic jiného nezaslouží jak Barták, tak celý soud.
  • Vláda ,soudy ,lobisti,kmotři,zloději - všechno jedna rodina.Začínam se stydět za to ,že jsem ČECH.
    • Nestyď se za to, že jsi Čech. Stydět se musíme za to, co jsme dopustili. A rychle a rázně to napravit, ať třeba teče krev.
  • Je to prostě strašné - vidět, jak jsou soudy ovládány subjektivním protěžováním.
    Tady navíc vidíme, jak to Tomáš Sokol s právem myslí - chce na tom vytřískat co nejvíce prachů a vůbec ho nezajímá nějaká spravedlnost - obhajuje v naší zemi jenom ty největší grázly, kteří jsou schopni mu to zaplatit. Je mi z něho zle. Nedávno si dokonce dovolil v televizi vystupovat v nějaké diskuzi - tam vystupoval jako zastánce svaté pravdy. Normální lidé to ale vidí jinak.
    Držím palce MfDnes. Není prostě možné, aby to grázli měli mnohem lehčí než zastánci práva. Tak se to totiž u nás děje. Všechno je to ale zapříčiněno tím, že v těch nejvyšších funkcích - ať politických či jiných - sedí stále jedni lidé, kteří se tam střídají. Zvolili jsme mnohé, to je pravda, ale měli by pocítit více, že pokud se budou stavit proti veřejnosti svou arogancí a chamtivostí, pak je třeba je opravdu snad vyhodit z okna - tedy defenestrace je asi jediný způsob, jak se něco změní.
    Je nyní třeba podat odvolání a dotáhnout to do konce. Vždyť logicky - pokud jsou v tom tak velké prachy, pak jsou ve výhodě ti korupčníci a jejich obhájci - a tím myslím jedině a jedině pana Sokole, ze kterého se mi zvedá žaludek. To nemáme někoho, kdo je lepší než on? Proč si třeba stát nezaplatí někoho ze zahraničí ? Jsou takoví experti a státu by se to jistě vyplatilo, jenom kdyby chtěl. Ale zase jsme u toho: Kdo je ten stát?
  • V civilizovaných zemích se u státních úředníků a politiků praktikuje presumpce viny. Jsou-li z něčeho veřejností, např. sdělovacími prostředky nařčeni, oni sami musí dokazovat svou čistotu. A dostat se do konfliktu s "hlídacími psy demokracie" , jak tam jsou masmédia označována, to si každý rozmyslí. No jo, ale tady stále panují způsoby z východních stepí, zavlečené sem po válce mongolsko tatarskými nájezdníky.
    • Á, už jsou tady zase mongolsko tatarští nájezdníci. *1* . Už by sis mohl vyhledat a používat jiné pojmy. Tady jsi tím již nudný Péťo
    • Ten Petr se na to všechno tak dobře pamatuje, že nabývám dojem, jestli zrovna on není náhodou levobočkem nějakého mongola, protože i takoví byli mezi vítěznou sovětskou armádou, která zachránila Evropu a i svět od nacismu. Misto vděku ale dští jenom na ně síru.Asi ten mongol s armádou zase odešel zpátky domů a neví koho tady zplodil.
      Tím neomlouvám invazi z r. 68, ale dokážu rozlišit dobu i sitzuaci. Američanům jsem taky vděčný za osvobození Plzně a okolí a nevyčítám jim rozbombardování škodovky, Prahy a Brna v době, kdy už byla porážka Německa sovětskou armádou nezvratitelná.
  • je fakt, ze nas tzv. "seriozni tisk" je bohuzel stejne duveryhodny jako bulvar, informace v diskuznich forech ci zpravy tv NOVA!! jak muzou pisalkove nekoho spinit, kdyz nemaji dukazy?? jaka je tedy jejich zodpovednost? zadna... jen snaha prodat vic zvastu senzacechtivym chudakum *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit