Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • novinari zase melou lejna a blbci je ctou...
    • Laboratorní rozbory ukáží všechnu tu "havěť", kdo nevěří, ať tam na to mrkne.
    • a další blbci se k tomu musí mermomocí vyjadřovat . . .

      víš hochu, prachy nesmrdí, ty články sice nemusí být pravda, ale klidně taky můžou, a ne nadarmo se říká na každým šprochu. . .
  • pro zájemce: dnešní článek na novinkách na seznamu:
    http://www.novinky.cz/ekonomika/296923-mafiansky-skandal-s-masem-zdechlin-v-polskych-uzeninach-se-rozrusta-trval-20-let.html

    pak si přečtěte tohle:
    http://zpravy.tiscali.cz/a-pak-koupil-koninu-pro-celou-rodinu-210207

    a pak si běžte koupit do marketu třeba sekanou. . . chce se mi zvracet velebnosti.
  • Všechno se plní vodou, aby to hodně vážilo. Koupila jsem kapustu a vyteklo z ní 1dcl vody.
    Je to honba za penězmi i za cenu špat ných potravin. Z čeho má každý druhý rakovinu? Z jídla.
    • Naše jídlo je jedna velká hrůza, maso plněno vodou (maso vcelku obsahuje 80% masa ??),
      plnidla, ochucovadla, stabilizátory, emulgátory, barviva - chemická laboratoř !
      *10* *10* *10*
  • Zapomněli dodat, že E.Coli je z močůvky od zvířat. "Z tohoto důvodu je její přítomnost v pitné vodě indikátorem fekálního znečištění."
  • ... ty kozičky na obrázku za ním teprve :))))
    • ... hlasování hlupáků mi nevadí a už vůbec nemůže zkazit náladu
  • Jeezis to jsou zase kydy na nedeli od holice. Drive si vsechno pestovali lide sami na venkove a byli zdravi. Do mesta se dodavala zelenina hnojena chlevskou mrvou a nikdo na to neumrel. To az dnes jsou vsichni alergicti na kdeco, protoze jsou rozezrani a choulostivi jak cinskej nahac. Kdyby se trochu otuzovali, tak by to vypadalo jinak. Ale kdyz celej zivot prolezi u bedny a misto, aby usli par kroku, si vozi prd.l v aute, tak se nesmi divit. At zerou tabletky a chemicky stra.ky a nezkouseji normalni jidlo. Uz na to nejsou uzpusobeni. AAAmen. *1*
    • Na co jsi uzpusoben ty, je nabiledni......
      • Raděj si uprdni!! *2* *2*
        • ).(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit