Přejít na výpis diskuzí

Exposlanec Wolf uniká už půl roku před policií. Svůj finanční trest ale splácí

15.7.2013 14:22
Lucie Hyblerová 8 příspěvků

Už půl roku se vyhýbá nástupu do vězení bývalý poslanec za ČSSD Petr Wolf odsouzený za dotační podvod. Policie po něm zatím marně pátrá i s pomocí mezinárodního zatykače. Pětimilionový peněžitý trest ale uprchlík splácí. Zaplatil už polovinu. Během úterý by měl poslat dalších 500.000 korun. ČTK to potvrdila...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je Topolův koník kterého kryl.
  • Cvalík z Ostravy.Jste si měli poslechnout pacholka jak zpíval před senátem v Ostravě.Jak se vymlouval na služební cesty do Moskvy.Do převeliké tamní banky.A pak povstal státní zástupce a přednesl vyjádření tamní prokuratury že žádná taková v Moskvě není.Jak zaplatil statisíce sekretářce za fiktivní vědeckou práci.Tato lopata do ní vkládala jakýkoliv text třeba aktuální zpravodajství z internetu.Aby to nabralo na objemu.V taškařicích loupežníka by se dalo pokračovat.Akorát že to bylo za naše.Když bursíkovo ministertvo odmítlo platit pohrozil soudem.Takž tento pacholek by potřeboval primárně pár facek.A pak do chládku.Už napořád to bude špinavec všech špinavců.
  • On je vlastně myšlením ODSák, proto to ukrad!
  • Nakradl si docent dost a nyní přelévá melouny na trest. Stejně mu hodně desítek mega zůstane šmejdovi.

    Kdo volí levici, tak volí KSČM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • To je sv*ně socanská. Soudruzi jsou alespoň loajální a nekradou.
  • Teď už má policie volné ruce, Bartošová nalezena a nyní plným nasazením do pátrání po Wolfovi.
  • Především je to další levicová sv.ně. Krade jak kradli komouši a podobná dělknická sv.nská chátra od února 48.
  • Nu špatně se asi nemá, když může splácet půl miliónu měsíčně. Ale je to celkem pochopitelné, ukradl 11 a pokutu dostal 5, tak je pořád 6 miliónů v plusu. No a jak je vidět, tak snaha dostat ho do basy je tak nějak vlažná, možná si Volf myslí, že když to splatí, že mu těch šest let odpustí. Takhle se v Čechistánu vydělávají peníze a takoví lidé jsou označováni za ty šikovné, podnikavé, co se umějí postarat. Vydělat si prací, to se tu už moc nenosí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit