Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak,proč mezi nás chodíš???Tvé názory znám a myslím,že jsem svým intelektem patříš.P.S.Nikdo nikomu nic zlého nepřeje,ale jde o frustraci lidí např. p.Kubera a jeho kabaretní zákony,Fischer-já nic,já muzikant,přitom i on mohl zabránit maléru se solárními panely a dalším věcem,ale on svoji funkci použil jako výtah k funkci,atd.atd..Obyčejní lidé jsou zoufalí,neboť nefungují soudy,Policie,teď se rozpadá zdravotnictví a sociální stát,tak jim zbývá černý humor a víra v boží mlýny.Přeji Ti dále růžové brýle. *8*
  • Tady se tedy opravdu sesla spodina lidske spolecnosti. Jen davejte pozor, at se to nestane i vam.
  • Za co se mu asi ten nejvyšší takhle rychle odměnil? Každý chvilku..... Veškrna až po dlouhé době známky demence. A to hned pro "zdařilém " divadle na magistrátě. Také rychlý následek..... Copak asi potká přesčase a kdy?
  • Snufino,pan Fischer byl před rokem člen KSČ,teď myslím konvertoval k judiasmu,tak vidíš,že aspoň někdo se vyvíjí... *4*
  • Jak trapné!!!!kdy nám sdělíte kolikrát jde močit???? Tady si lámou lidé ruce, nohy a jsou rádi, že jsou jakž, takž ošetřeni. Ten "rovnější" si to sjede skonzultovat do Prahy. Jsou horší zlomeniny, bohužel u těch méně rovných, o těch se ale nepíše. Bože, kam jsme to za 20 let dospěli???? Holt rovnější a ještě k tomu příslušník jisté skupiny je něco jiného. Babička říkala, že všem hovínko smrdí stejně. *6*
  • V Teplicích by se mu to nestalo tam kouřící ježek nařídil zákaz vycházení!!! *1*
  • Měl si pozvat žvanila Kuberu, aby mu před domem uklidil,cha,cha!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit