Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hovorí sa, že niekomu želať smrť znamená, že bude dlho žiť, takže mu nič neželám pre i, tstou, iba očakávam radostnú správu a čiernu zástavu na vevyslanectve USA, pretože to bol a je to satan, avšak jeho syn je aj blbec a alkoholik, zapredaný imperialistický pes.
    Jediná spravodlivoť na svete je, že všetci zomrieme, a dúfam v spravodlivosť za vykonané činy.
  • Asi za ním přijedu a povzbudím ho. Chudák, co musel vytrpět.. Soucítím s ním magorem. Sorry! Překlep jsem udělal. *1*
    • Překlep kdysi udělal tvůj fotr...
      • Dej mi adresu, ať ti mohu nakopat pr*el. Tak drzého spratka jsem dlouho neviděl.
        • Myslíš Pištu? Toho nekopej do tam, s ním je švanda. *1* . Nakopni sám sebe a přijeď zapařit do Circusu v Doma v Ústí. *3* . On si dělá legraci ze všech. *4* . Co si dáš? Máš rád Mojito nebo Bílou paní? Čepuje se tu Zlaťák i Březňák, k snědku se tu taky něco najde. *4* . To je jasný proč byl starej křovák ve špitále, měl pneumokokový zánět plic, amíci se neradi očkují na tzv. banality o, kterých si myslí, že není dobře se na vše očkovat. Navíc oni za to očkování dají mnohem více než za měsíc jídla k spotřebě. *1* .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit