Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co brání všem kteří o této skutečnosti něco vědí, aby podali trestní oznámení.
  • Mám takový levný útulný byteček.A zároveň všichni okolo vědí že jsem gauner toho nejhrubšího zrna.Takový hnůj všech hnojů který si přihrál malou domů.Přihrál si něco co by ostatní taky brali ale nedalo se.... A teď po několik let si budou moct lidi ukazovat prstem třeba i plivat a při tom říkat "tak to je ta největší zlodějská špína z radnice".Zejména tvoje děcka z toho budou mít nesmírnou radost.Tata loupežník!Tak příjemné sny v novém bydlení!
  • Já bych za takto nízké "spropitné" privatizoval, až bych brečel!
    Poraďte, kde získám odpovídající "vzdělání" na obor "Privatizér za babku"?
  • Vaše starosti bych chtěl mít. U nás to řešíme rychle, na stylovým místě, kulkou do palice. A Vy? Vy si přemalujete firmu jinými hesly a hrajete to svý blbý divadlo dál, i s těmi profláklými herci. Konečně, proč ne, když se najde dostatek "platících a tleskajících diváků"?! *1*
  • Šmarja, tak podejte trestní oznámení no, když si myslíte, že to k něčemu je. Oni vám po pár měsících stejně napíší, že šetřením dospěli k tomu, že nedošlo k porušení zákona.
  • Pro tyto zločince kteří rozkrádají a ničí vlastní národ je trest smrti málo.
    Předtím pořádně pomalu mučit. Jinak se tohoto korupčního moru nezbavíme.
    Až pokud se znovu zavedou odstrašující tresty veřejně na náměstí dají si pokoj - ne
    z důvodu plepšení ale z obyčejného lidského strachu!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit