Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nedovedu si představit,že inkriminovaný Facebook by měl původ v Rusku,takto vlastně ani nevíme,kde vznikl a kde má vlastně sídlo.Je to v Anglii,či ve Skotsku,či ve Walesu?Jedno je jisté,plno keců.V současné době se vůbec nedivme,že internet s různými weby proniká do všech sfér našeho života.Je to daň pokroku,která si žije svým životem.A to,že se používají variace k ovlivnění voleb? Když státy a bohaté politické strany zaplatí a požádají,pan Facebook je k dispozici.Komukoliv.
    • V Rusku existuje varianta FB, na pohled k nerozeznání, ale bez cenzury. Zadej si vk.com
      • v Rusku mají FSB, bývalá KGB
  • Dva mé pohledy na FB. První-nemám zájem o nahlížení do mých osobních údajů, z mnoha logických důvodů. Nezaregistroval jsem se podle vlastního jména pod. Jenže, stačilo několik diskusí na FB webech a začaly komplikace. FB po mně požadoval k "ověření" mou fotku z pasu, nebo OP včetně fotokopie oněch průkazů!!! Jinak mne k mému účtu nepustí. A stalo se. Nepustil, zrušil, prý z důvodu "podezřelých aktivit", můj účet. Pokusy o vytvoření dalších účtů se nepovedly. Pohled druhý, nejde pouze o pindání na diskusních webech, ale o to, že FB podporuje mnoho dalších webů s rozličnou tématikou, kde jsem docela často diskutoval o "velikosti mrkve" počtech rosných krůpějí na hektaru vojtěšky, a pod. důležitých tématech. Žel, bez přihlášení se do zrušeného účtu toto nelze realizovat a tak velikost mrkví zůstane nedořešena bez mé účasti. A tak se cítím být diskriminován a nechápu weby, že se tak jako dříve neumí zařídit bez nutnosti existence pod FB. Fakt nechci tajným službám USA a nevím komu ještě, dávat svá osobní data k dispozici. Fakt, že FB cosi potentočkoval, a má problém, mi dělá radost. Doufám v to, že vznikne jiný systém sociální komunikace, bez špehování osobních údajů a cenzůry. *14*
    • Mám naprosto stejnou zkušenost. Která špína a proč nás asi sleduje ?
      • Nevím, ale bude to nějaký najatý ubožák. Pikantní je, že v dnešním mailu se objevil FB-oslovil mne, že stačí jedno kliknutí a jsem zpátky! Ani omylem, nemilý šmírovací práskači! *12*
  • fakbůk mají povětšinou jenom zakomplexovaní blbečci kteří mají pocit že jejich ubohé mrzké životy někoho zajímají.
    AŽ BUDU mít zajímavý život nebo budu bohatý abych zažíval netradiční chvíle tak si založím fakbůk.
    ale 95 % lidí "tam" má životy naprosto zbytečné a nikdo nemá potřebu koukat na jejich fotky
  • nepotřebuji a proto ho ani nepoužívám. Je ale fakt, že někdo z něho má svůj deníček a veřejně na sebe vybleje úplně všechno.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit